S popularitou Sli.do musí růst i kanceláře

Lokalita

Polus Tower I., Bratislava

Klient

Sli.do

Plocha

1 000 m²

Realizace

8/2O18

Sli.do je úspěšný slovenský start-up, který si získal světový věhlas díky své aplikaci pro online komunikaci s publikem na konferencích, přednáškách a jiných veřejných událostech. Díky oblíbenosti jejich aplikace se firma velmi rychle rozrostla na dvojnásobek zaměstnanců a jejich původní kancelářské prostory přestaly vyhovovat jejich nárokům. Svůj nový domov našlo Slido v bratislavském kancelářském komplexu Polus Towers, kde společnost obsadila celé jedno patro. Realizace těchto zbrusu nových kanceláří svěřilo Slido do rukou společnosti CAPEXUS.

Zasedací místnost s velkým okem a výhledem na město.

Skleněné příčky a velká okna

Prostorové rozmístění kanceláří bylo upravené přesně na míru klienta, který nechtěl mít jenom jeden velký open office. Místo toho byly zvoleny uzavřené kanceláře oddělené skleněnými příčkami, které poskytují dostatek soukromí pro jednotlivé pracovní týmy rozdělené podle oddělení. Mezi důležité požadavky patřil také dostatečný přístup světla, který v kancelářích zajišťuje kombinace výše zmíněných skleněných příček a velkých oken fasády.

Mladá firma vyžaduje svěží přístup

Prostor kanceláře rozdělen skleněnými příčkami.

Event space

Slido patří k mladým, dynamickým firmám, které kromě kanceláří potřebují i velký prostor pro pořádání nejrůznějších akcí, jako jsou přednášky či workshopy. Když se zrovna žádné akce nekonají, mohou prostorný event space využít zaměstnanci pro práci či společné posezení při jídle. Nabádá k tomu i blízkost sousední kuchyňky, která je za běžných podmínek centrem společenského dění v kanceláři.

Focus room oddělený skleněnou příčkou

Focus rooms

Nechybí zde ani klasické konferenční místnosti s různými kapacitami, ve kterých je možné pořádat schůzky s obchodními partnery nebo pracovní porady. Doplňkem k nim jsou pak menší focus rooms neboli místnosti určené k soustředění. Zde mají možnost jednotliví zaměstnanci v maximálním klidu vyřídit důležité telefonáty nebo se soustředit na velmi těžké pracovní úkoly. Ve focus rooms se nacházejí pohodlná křesla, malé stolky a jsou zde dobré akustické podmínky.

Od startupů po bankovní instituce

Výsledkem jsou startupové kanceláře, které však nemyslí pouze na stylovost, ale také na praktičnost, variabilitu a reálné fungování celého týmu. Jako CAPEXUS potvrzujeme touto realizací náš široký záběr, kdy na jedné straně dokážeme vytvářet prostory například pro bankovní instituce a na druhé straně kanceláře pro startupy (nebo: …dokážeme vytvářet prostory od startupů po bankovní instituce..). V obou případech myslíme na spokojenost klienta a jeho zaměstnanců.

Informace o objektu: Polus Tower I.

Polus Tower I. je součástí kancelářského komplexu myhive Polus Towers, který je tvořen dvěma administrativními budovami propojenými nákupním centrem. V komplexu myhive Polus Towers najdeme moderní kancelářské prostory v těsné blízkosti centra slovenské metropole. Výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Propojení s nákupním centrem a nedaleké jezero nabízejí nájemníkům širokou nabídku služeb i možností, jak relaxovat. Jedná se zkrátka o jedinečné propojení pracovního a soukromého života.

Sledujte nás na sociálních sítích

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.