Kanceláře pro UPC

Lokalita

Závišova 5, Praha 4

Klient

UPC

Plocha

600 m²

Realizace

3/2O16

Společnost UPC nás na základě našeho architektonického návrhu požádala o projektový management a autorský dozor při renovaci jejich kanceláří na Praze 4. 

V openspace kancelářích je položen modro-šedý koberec s hexagony, a kaceláře jsou od zbytku prostor nenasílně odděleny skleněnou stěnou a dřevěnými lamelami.

Tvorba zázemí

Při rekonstrukci těchto kanceláří, které jsou umístěny v budově z 30. let minulého století, byly nutné mnohé stavební a technické úpravy včetně zarovnání podlah či demolice příček. Původní prostor byl propojen do openspacu, součástí kanceláří jsou také 4 menší zasedací místnosti, 2 phone boxy, moderní kuchyňka oddělená skleněnou příčkou a sociální zázemí.

Pohled na skleněné oddělení s firemními polepy rozdělující openspace kanceláře a zasedací místnost.

Hexagony v barvě

Na přání klienta je celý prostor laděn do modré a oranžové barvy. Zajímavým prvkem jsou především kobercové dlaždice VOXFLOR z kolekce Husar ve tvaru hexagonu nebo korporátní polepy na skleněných příčkách.
Již nyní pracujeme také na realizaci dalších kancelářských prostor pro společnost UPC a pevně věříme, že i zde se nám podaří práci dokončit k plné spokojenosti klienta.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.