Kanceláře ovládající živly i praktičnost

Lokalita

Bořislavka Centrum

Plocha

2 300 m²

Realizace

7/2020 - 5/2021

Skloubení praktičnosti s moderním designem a reprezentativními prvky, které dokáží bezchybně komunikovat hodnoty a příběh společnosti, je vždy zajímavou výzvou. O to víc, pokud je praktičnost v podobě dostatku úložných prostor jednou z hlavních priorit klienta. Výsledek však stojí za to. Důkazem je právě tento projekt.

Moderní prostor recepce s interaktivními prvky

Příležitost vše
udělat správně

Ve zcela nové budově měli architekti příležitost udělat vše zcela bez kompromisů. Prázdná poschodí se tak stala místem pro realizaci představ klienta, který chtěl jak zajímavé designové prvky reflektující jeho zaměření, tak dostatek úložných prostor. Během několika měsíců se hrubá stavba proměnila v moderní kanceláře kombinující uzavřené místnosti i vhodně navržené sdílené prostory, které dokonale reflektují zaměření společnosti.

Pro spokojené zaměstnance

Akustické oddělení pracovního prostoru od ruchu v kanceláři

Spousta místa

Avizovaný důraz na praktičnost v tomto případě hraje velmi důležitou roli, protože zaměstnanci pracují s velkým množstvím dokumentů, které nelze převést do digitální podoby. Pro jejich pohodlnou práci a zároveň udržování pořádku v kanceláři je klíčová dobrá ergonomie
a prostory
na uložení všech potřebných materiálů.

Flexibilní prostředí setkávacích prostor v barvách firmy

Flexibilita prostředí

Na pohodlí a efektivitě se pozitivně podepisuje také sladěný výběr přírodních materiálů a barev. Třebaže je stále řeč o kancelářských prostorech, dokázali jsme v nich vytvořit atmosféru, kterou zaměstnanci vnímají velmi kladně. I velmi seriózní značky dnes mohou nabídnout kanceláře, které jdou s dobou a jsou vhodné jak pro soustředěnou práci, tak pro setkávání a odpočinek. 

reprezentativní terasa s  výhledem na Prahu

Terasa s výhledem

Zajímavým rozšířením a dalším příspěvkem ke komfortu zaměstnanců je reprezentativní terasa s dech beroucím výhledem na Prahu. Díky elektrifikovanému jednacímu stolu a stínění je zde možné pořádat pracovní porady, terasa je navíc přístupná také přímo z ředitelských kanceláří.

reprezentativní terasa s se zahradním nábytkem
reprezentativní terasa se zahradním nábytkem a rostlinami
modrá lavice na terase u kanceláří Bořislavka
Interaktivní prvky ladící s firemní kulturou

Zapojení vodního živlu a technologií

Moderní tvář propůjčují kancelářím také technologie
a interaktivní prvky
. Kromě promyšleného osvětlení jednoznačně stojí za zmínku zaoblená LED stěna umístěná před recepčním pultem, na kterou je promítána tekoucí voda. Výsledný efekt zaujme na první pohled.

Pokud i vy chcete mít kanceláře, které si získají okamžitě pozornost a během běžných pracovních dní nabídnou příkladnou praktičnost, napište nám, jak vám můžeme pomoci. Postaráme se o váš projekt od začátku do konce.


Autoři fotografií: Adam Fuchs & Lukáš Prokůpek, Petr Andrlík 

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.