Kanceláře NESS jsou připraveny na další digitální výzvy

Lokalita

The Park - Praha 4

Klient

NESS Czech

Plocha

 1 750 m²

Realizace

2/2021 - 4/2021

Zkušení IT profesionálové pomáhají firmám od finančních institucí přes mobilní operátory využívat moderní technologie k odemčení jejich byznysového potenciálu. Další digitální transformace čekají na „Nessáky“ v kompletně zrekonstruovaných kancelářích na pražském Chodově. Prohlédněte si jejich novou podobu.

Flexibilní open space prostor s vysokými ergonomickými židlemi a telefonní budkou

Když je proměna zdrojem inovací

Do detailu promyšlené kanceláře pomáhají překonávat celou řadu překážek, ať už jde o nedostatek odborníků v konkrétním oboru či nízkou míru diverzity na pracovišti. A česká pobočka NESS si důležitost kvality pracovního prostředí velmi dobře uvědomuje. Není tak velkým překvapením, že se společnost rozhodla pro komplexní proměnu 1 750 m2 kancelářských prostor. Zaměstnancům tak nabízí nejen příkladnou flexibilitu, ale také zcela nové pracovní prostředí.

Lobby prostor společnosti Ness s pohodlným nábytkem

První dojem
nelze podcenit

Naše projekty musí fungovat jako celek, který dokáže nadchnout široké spektrum uživatelů kanceláří. Mezi ty
se řadí také obchodní partneři nebo budoucí zaměstnanci. Pro společnost jsme tak vytvořili otevřenou klientskou zónu v rámci výtahového lobby. Po příjezdu a otevření dveří výtahu na návštěvníka okamžitě prostřednictvím barev, designu a celkové atmosféry promluví značka NESS. 

Součástí prostoru je sympatický lounge, kavárna, recepce a reprezentativní zasedací místnost. Velkou výhodou je fakt, že klientské centrum funguje jako samostatná zóna.

Firemní kuchyňka v bílé barvě a komfortní křeslo pro odpočinek

Ideální podmínky
na práci

Vývoj komplexních IT řešení vyžaduje ty správné podmínky. V rámci zaměstnanecké zóny jsou tak kromě pracovních míst k dispozici také prostory pro brainstormingy, soustředěnou práci a týmovou kolaboraci. Dostatek zasedacích místností s kvalitní technikou, přítomnost odhlučněných telefonních budek a možnost relaxovat
v privátní kavárně s odpočinkovou zónou je samozřejmostí.

Navrhujeme prostory pro měnící se svět 

Pokud ani vy nechcete podcenit prostředí a optimální podmínky pro práci, neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se o váš projekt
od začátku do konce.


Autor fotografií: Lukáš Hausenblas

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.