Prohlédněte si výrazný „facelift“ kanceláří LeasePlan

Lokalita

CORAL OFFICE PARK 

Klient

LeasePlan ČR

Plocha

1 850 m²

Realizace

05/2020 - 08/2020

Společnost LeasePlan pomáhá firmám prostřednictvím operativního leasingu získat automobily, které jsou moderní, prostorné a dostatečně reprezentativní. My ve společnosti CAPEXUS věříme, že takové by měly být i kanceláře. Právě proto nás těší, že jsme měli možnost pro LeasePlan navrhnout nový vzhled 1850 m2  kancelářských prostor na Praze 5. Podívejte se na výsledek naší práce.
Prostory pro neformální schůzku s designovým nábytkem

Když je třeba přeřadit

Původní kanceláře přestaly odpovídat aktuálním potřebám a požadavkům. Protože pracovní prostředí prochází celou řadou změn, byla součástí naší práce také služba workplace consultancy včetně prezentace trendů a dotazníkového šetření mezi všemi zaměstnanci. 
I díky tomu se nám podařilo již nefunkční koncept proměnit v otevřenější prostor na míru, ve kterém však nechybí vhodná bariérová řešení. Díky tomu nevznikl klasický open space, ale promyšlené a příkladně příjemné pracovní prostředí.

Atraktivní pracovní prostředí 

Podsvícený recepční pult s logem LeasePlan na zdi

Komfortní jízda po celý pracovní den

Naším cílem bylo vytvořit kanceláře, kde bude společně fungovat pohodlí i praktičnost. Na tom se podílí nejen zmíněná bariérová řešení v podobě paravánů nebo variabilních stěn, ale také velký zástup dalších akustických prvků a zeleně. Sympatický dojem vzniká již od hlavní vstupní zóny s ladně tvarovaným recepčním pultem

Prvky firemní identity zakomponovány do interiéru

Sladění do nejmenšího detailu

Celý vstup doznal podstatných změn a velkého prosvětlení. Automobilové motivy a prvky z firemní identity bezchybně ladí s architekturou, barevnou paletou a kreativními detaily.
Firemní kuchyňka s ostrůvkem a rostlinnými prvky

Kde zastavit na kávu?

Často opakujeme, že kuchyňky představují v kancelářích jedinečný prvek. LeasePlan není výjimkou. Centrální kuchyňka hraje roli sociálního hubu a místa setkávání zaměstnanců. Zasedací místnosti jsou strategicky přidruženy ke kuchyňce. Dle povahy schůzky tak není problém realizovat meeting buď v místnosti, nebo využít sezení u kuchyňky, jehož součástí jsou také funkční parapety. Právě zde mají zaměstnanci možnost vychutnat si kávu a popovídat si s kolegy. 

Všechny realizované změny proměnily dřívější kanceláře společnosti LeasePlan
v moderní prostor a ideální prostředí pro práci. S modernizací a pomyslným „faceliftem“ kanceláří rádi pomůžeme i vám. 


Autor fotografií: Petr Andrlík 

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.