Kanceláře JTI přichází s respektem k japonské povaze

Lokalita

Budova Gemini

Klient

JT International

Plocha

 1 300 m²

Realizace

2020

Tabáková společnost JTI zaměstnává v České republice více než 180 lidí a ve svém segmentu je nejrychleji rostoucí firmou u nás. Není tak velkým překvapením, že se rozhodla pro zvětšení plochy kanceláří, se kterou ji CAPEXUS velmi rád pomohl. Prohlédněte si referenci, která přináší moderní přístup i respekt k japonské povaze.

Reprezentativní lounge zóna pro práci i odpočinek v nových kancelářích společnosti JTI.

Produktivní prostředí a technologie

Japonská pracovní morálka je světově proslulá. Třebaže se rekonstruované kanceláře JTI nachází v Praze, s klientem jsme se shodli na inspiraci japonskými designovými principy a vizí značky, důrazem na produktivitu a cíli vytvořit v kancelářích velkou centrální zónu.

Reprezentativní zóna je příkladně multifunkční a kromě toho, že slouží pro občerstvení a meetingy, dokáže fungovat také jako prostor pro pořádání velkých konferencí. Díky kamerovému systému a další technice je možné v jeden moment pohodlně zabírat publikum i speakery. To je skvělou výhodou při pořádání hybridních konferencí či vnitrofiremních eventů. Komunikace s pobočkami v jiných zemích probíhá zcela bez komplikací a technologických kompromisů.

Recepce z masivního javoru, svítícím logem a biofilními prvky

Nepřehlédnutelné úkazy

Nová podoba kanceláří je věrná identitě značky a pracuje s relevantní barevnou paletou, která se rozprostírá skrz celý prostor jak ve formě větších ploch, tak zajímavých detailů. Za zmínku jednoznačně stojí částečně ručně opracovaná recepce z masivního javoru. Tradiční materiály jdou ruku v ruce s tradičním přístupem, který se odráží také v aplikaci principu dedikovaných míst.

Vstupní lobby u recepce JTI s komfortním posezením

Bezpečné kanceláře

Náš návrh již reflektuje osvědčené postupy pro bezpečnější a čistější pracovní prostředí. Pracovní jednotky mají větší rozestupy, baterie jsou bezdotykové a povrchy jsou snadno omyvatelné. Výsledkem jsou kanceláře připravené na další růst značky a všechny požadavky zaměstnanců společnosti.

Pokud i vy chcete směřovat do budoucnosti za doprovodu moderního designu a promyšlených řešení, neváhejte nás kontaktovat. O váš projekt se kompletně postaráme.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.