Kanceláře CBRE Global Investors

Lokalita

Palladium

Klient

CBRE GI 

Plocha

205 m²

Realizace

12/2018

Použití pestrých tónu v kontrastu s bílo-šedým základem, velké množství truhlářských prvků na míru a LED podsvícení, to spojuje kancelářské interiéry, které jsme navrhli pro velkého hráče na trhu v oblasti investic CBRE Global Investors.

akustické-prvky-kobercové-dlaždice-voxflor-nove-pracovni-prostredi-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

Atypický design

Truhlářské prvky byly z velké části vyrobené na míru, akustické prvky jsme doplnili novými panely společnosti SilentLab. Co se týče nábytku, je v prostorách možné najít nábytek  od firmy Actiu (konkrétně židle CRON) a SOFTLINE.

Recepce ve světlých tónech 

recepční-pult-LED-osvětlení-tapety-mrakodrapy-minimalism-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře
recepční-pult-LED-osvětlení-tapety-na-sklo-zeď-mrakodrapy-minimalism-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

Recepci tvoří zajímavě řešený recepční pult z bílého corianu předělený zkosenou linií, jejímž průřezem prochází designové LED osvětlení, a osvěcuje tak celou spodní část pultu vyvedenou ve firemní tmavě zelené barvě. Záda recepce zrcadlí zaměření společnosti prostřednictvím tapety s motivem budov. Od průchozí chodby společnost opticky odděluje poloprůhledný polep s linkami na skleněné příčce a dveřích.

Softseating koutek 

coworkingový-prostor-softseating-logo-firmy-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře
pohodlné-pracovní-prostředí-softseating-koutek-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

Logo firmy bylo truhlářskou společností rovněž vyrobeno na míru ve zmíněné firemní barvě a nachází se nad světle zeleným posezením umístěným u recepce. Softseating lze využít pro schůzku s klientem či změnu prostředí při práci. Ve žlutě lemované nice je umístěn věšák sloužící příchozím k odložení bundy či kabátu.

Moderní design kanceláře

open-space-kancelář-pestrobarevná-relax-zóna-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře
open-space-kancelář-odpočinková-zóna-meeting-prostor-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

Openspace sestává z bílého lakovaného nábytku a šedých stropních akustických panelů. Šedo-bílou kombinaci zpestřuje relax zóna v kanárkově žluté.

V téměř celých prostorách byly původní koberce obnoveny pomocí jednotlivě vložených kobercových dlaždic, společnosti VOXFLOR v odstínech tmavě šedé a zářivě zelenkavé barvy, které kobercům dodaly punc novoty a umožnily zapadnout do celkového konceptu.
Tereza Bradová, architektka společnosti CAPEXUS

Odpočinková místnost

relax-zóna-motiv-tapeta-osmisměrky-hravá-atmosféra-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře
odpočinková-zóna-meeting-room-komfortní-interiér-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

V relax zóně mají zaměstnanci možnost poklábosit a posedět u tapety s motivem osmisměrky, která je natřená magnetickým polepem a slouží k umísťování fotografií z firemních akcí. Vinylová podlaha rovněž v zářivé žluté podtrhuje hravou atmosféru místnosti.

Konferenční prostory

zasedací-místnost-svítící-LED-mapa-světa-dlaždicový-koberec-VOXFLOR-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře
konferenční-prostor-LED-mapa-světa-židle-CRON-Actiu-CAPEXUS-kanceláře-designové kanceláře-CAPEXUS-CBRE-CBRE-kanceláře

Zasedací místnost ozvláštňuje polep s motivem mapy světa odrážející globální působení značky. Mapa je vyrobena ze speciálního vysokotlakého laminátu (HPL), který je odolnější než klasický laminát, a je podsvícená LED osvětlením. Velkými okny proniká do místnosti velké množství přirozeného světla.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Další z našich referencí

BB CENTROOM

BB CENTROOM

Infor

Infor

Seznam.cz

Seznam.cz

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.