Kanceláře CBRE Global Investors

Lokalita

Palladium

Klient

CBRE GI 

Plocha

205 m²

Realizace

12/2018

Použití pestrých tónu v kontrastu s bílo-šedým základem, velké množství truhlářských prvků na míru a LED podsvícení, to spojuje kancelářské interiéry, které jsme navrhli pro velkého hráče na trhu v oblasti investic CBRE Global Investors.

Kancelářský prostor s akustickými prvky ve firmě CBRE

Atypický design

Truhlářské prvky byly z velké části vyrobené na míru, akustické prvky jsme doplnili novými panely společnosti SilentLab. Co se týče nábytku, je v prostorách možné najít nábytek  od firmy Actiu (konkrétně židle CRON) a SOFTLINE.

Recepce ve světlých tónech 

Recepční pult s LED osvětlením a tapetou mrakodrapu ve firmě CBRE
Recepční pult s LED osvětlením a tapetou mrakodrapu ve firmě CBRE

Recepci tvoří zajímavě řešený recepční pult z bílého corianu předělený zkosenou linií, jejímž průřezem prochází designové LED osvětlení, a osvěcuje tak celou spodní část pultu vyvedenou ve firemní tmavě zelené barvě. Záda recepce zrcadlí zaměření společnosti prostřednictvím tapety s motivem budov. Od průchozí chodby společnost opticky odděluje poloprůhledný polep s linkami na skleněné příčce a dveřích.

Softseating koutek 

Vizualizace co-working prostoru se soft seating interiérem a logem firmy CBRE
Realizace co-working prostoru se soft seating interiérem a logem firmy CBRE

Logo firmy bylo truhlářskou společností rovněž vyrobeno na míru ve zmíněné firemní barvě a nachází se nad světle zeleným posezením umístěným u recepce. Softseating lze využít pro schůzku s klientem či změnu prostředí při práci. Ve žlutě lemované nice je umístěn věšák sloužící příchozím k odložení bundy či kabátu.

Moderní design kanceláře

Open space kancelář v pestrobarevných barvách ve firmě CBRE
Realizace open space kanceláře a relax zóny pro odpočinek ve firmě CBRE

Openspace sestává z bílého lakovaného nábytku a šedých stropních akustických panelů. Šedo-bílou kombinaci zpestřuje relax zóna v kanárkově žluté.

V téměř celých prostorách byly původní koberce obnoveny pomocí jednotlivě vložených kobercových dlaždic, společnosti VOXFLOR v odstínech tmavě šedé a zářivě zelenkavé barvy, které kobercům dodaly punc novoty a umožnily zapadnout do celkového konceptu.
Tereza Bradová, architektka společnosti CAPEXUS

Odpočinková místnost

Designová relax zóna s tapetou osmisměrky ve firmě CBRE
Relax zóna ve žluté barvě sloužící k setkání zaměstnanců ve firmě CBRE

V relax zóně mají zaměstnanci možnost poklábosit a posedět u tapety s motivem osmisměrky, která je natřená magnetickým polepem a slouží k umísťování fotografií z firemních akcí. Vinylová podlaha rovněž v zářivé žluté podtrhuje hravou atmosféru místnosti.

Konferenční prostory

Vizualizace zasedací místnosti se svítící LED mapou světa na zdi ve firmě CBRE
Konferenční prostor se svítící mapou světa na zdi ve firmě CBRE

Zasedací místnost ozvláštňuje polep s motivem mapy světa odrážející globální působení značky. Mapa je vyrobena ze speciálního vysokotlakého laminátu (HPL), který je odolnější než klasický laminát, a je podsvícená LED osvětlením. Velkými okny proniká do místnosti velké množství přirozeného světla.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.