V kancelářích Batist Medical najdete saunu i fitness centrum

Lokalita

Missouri Park, Praha 8

Klient

Batist Medical

Plocha

830 m²

Realizace

09/2021

Pro významného evropského dodavatele zdravotnických a hygienických produktů jsme v rámci realizace nových kanceláří
v administrativní budově Missouri Park zajistili projektovou dokumentaci a stavební dozor. Prohlédněte si, jak vypadá zdravý a dokonale promyšlený přístup k pracovnímu prostředí v budově, kde figurujeme jako generální projektanti.

Prosklené kancelářské prostory Batist Medical

Operativní vedení

Vybudování zcela nových kanceláří s rozlohou přes
800 m2 vyžaduje plán a bezchybnou koordinaci
všech prací i technologií. Proto jsme se rozhodli celou projektovou dokumentaci udělat v BIM.
Tento přístup umožňuje zásadně minimalizovat komplikace na staveništi a výrazně šetří jak časové, tak finanční náklady. Zároveň jsme po celou dobu realizace kontrolovali průběh stavby.

Prostorné chodby s úložnými prostory i místy k sezení

Když se
v práci zpotíte

Asi každý zná ten pocit, když se zapotí během náročné pracovní porady. V rámci kanceláří Batist Medical, které korespondují s moderním přístupem k designu a firemní identitě, máte šanci se zpotit blahodárně. K dispozici je totiž jak unikátní finská sauna, tak fitness centrum. Zaměření společnosti na zdraví se tak propisuje
do netradičních prostor a součástí, které byste v jiných kancelářích zpravidla nenašli.

BIM návrh vs realita

Uzavřená kancelář se dřevěným lamelovým podhledem

Unikátní řešení

Mezi velmi zajímavé prvky se řadí nejen výše zmíněná sauna a fitness centrum, ale také samotná kancelář ředitele společnosti. Její součástí je unikátní dřevěný lamelový podhled a televize, která se vysouvá z nábytku. Díky tomu nenarušuje jinak elegantní vzhled prostředí.

Dalším zajímavým elementem v rámci realizace jsou toalety se společnou průchozí předsíní pro muže a ženy. Toto řešení příkladně a velmi prakticky propojuje dispozici kanceláří. Veškeré prostory pochopitelně doplňuje řada relaxačních prostor a praktické kuchyňské zázemí, kde mají zaměstnanci možnost jak odpočívat, tak pořádat neformální schůzky.

Líbí se vám nové kanceláře Batist Medical? CAPEXUS pro vás dokáže realizovat nejen projektovou dokumentaci a autorský dozor, ale celý projekt od A do Z. 

Autor fotografií: Aleš Jungmann

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.