Interiérová přestavba jídelny v budově Diamond Point

Lokalita

Diamond Point

Klient

Allianz

Plocha

200 m²

Realizace

9/2O18

Začátkem září proběhlo dokončení designové přestavby jídelny a kantýnového provozu v objektu Diamond Point. 
Jídelna Diamond Point je nyní prosvětlená, bílé stolky a židle s kovovou konstrukcí dopňují zelené detaily na stěnách.

Úprava společenských prostor

Budova, jejímž vlastníkem a největším nájemcem je pojišťovna Allianz, doznala v posledním roce mnoho stavebních úprav společných prostor. Začátkem roku 2015 byla dokončena kompletní rekonstrukce obou recepcí dle návrhu českého architekta Bořka Šípka, kterou v roli generálního dodavatele rovněž realizoval CAPEXUS.
 

Architektonický návrh pochází z naší dílny - koncepčním záměrem bylo esteticky zapracovat do návrhu zvukově pohltivé panely, které zlepšují celkovou akustickou pohodu prostoru. V době největšího provozu jídelní část pojme až 200 lidí, což způsobuje vysokou hladinu hluku. Toto mělo v minulosti za následek nepříjemné, rušné prostředí.
Akustické panely v podobě zelených pláství na stropě doplňují bílé stoly a židle, zelené sloupy a bílá malba v budově Diamond Point společnosti Allianz

Barevné plástve

Panely jsou pojednány jako barevné plástve na stěnách a podhledech. Jejich nepravidelné rozmístění je podpořeno grafickou tapetou s motivem hexagonů.

Prostoru udává tón kombinace zelené a kávové barvy, všechny další dekory jsou sladěné do neutrálních odstínů. Výmalba stejně jako nábytkové zařízení jsou ponechány bílé.

Kombinace zelené a kávové

Prostoru udává tón kombinace zelené a kávové barvy, všechny další dekory jsou sladěné do neutrálních odstínů. Výmalba stejně jako nábytkové zařízení jsou ponechány bílé.
 

Jídelna Diamond Point vybavena bílými jídelními pulty na jídlo.

Tvůrci

Na realizaci projektu se za společnost CAPEXUS podíleli: Jan Andrle (autor návrhu), Lucie Malá (obchodní tým), Libor Frebort (projektový tým).

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.