Jaký dojem by měla vzbuzovat prémiová soukromá klinika? Odpovědí je VasMedic

Lokalita

River Corner, Praha 5

Klient

VasMedic

Plocha

540 m²

Realizace

5/2O22

Zdravotnická zařízení jsou často spojována s bílými stěnami a prostředím, které nepůsobí příliš pozitivně. V případě soukromé multioborové kliniky VasMedic a budovy River Corner na Praze 5 jsme se rozhodli dokázat, že moderní klinika je kombinací promyšleného designu a příjemné atmosféry. Prohlédněte si místo, kde v přístupu ke zdraví pacientů neexistují kompromisy.

Rohová ordinace ve světlých tónech

Individuální péče

Zdravotní klinika VasMedic se zaměřuje na poskytování nadstandardní péče. Toto zaměření se viditelně propisuje do nabízených služeb a každého detailu v interiéru.
V případě zdravotnického zařízení je však výzvou sladit luxusní design s vysokými nároky na hygienické normy. Na klinice nesmí být například zbytečné spáry, měkké látky, kůže či jiné pórovité materiály. Dále je například nutné myslet na snadnou
omyvatelnost povrchů
.

Náš architektonický tým, projektový management a oddělení interiérového vybavení tak úzce spolupracovaly na návrhu
přímo se zástupci kliniky.

Jsem velmi ráda, že se nám společně s architekty a celým týmem společnosti CAPEXUS podařilo propojit přísné hygienické normy s prémiovým prostředím, které nepůsobí na pacienty a zaměstnance VasMedic sterilně. Cesta k finálnímu návrhu nebyla krátká, ale reakce klientů na naše služby a prostředí kliniky za to jednoznačně stojí.
Mgr. Lada Cardová, ředitelka VasMedic
Designová čekárna s akváriem

Nezbytné detaily

Na praktickém zútulnění celé kliniky má velkou zásluhu dostatek zeleně, přítomnost designových svítidel, dýha na stěnách, pečlivě navržená recepce s atypickým sezením, nepřehlédnutelné akvárium a také volba jednotlivých barevných odstínů.

Fyzioterapeutické oddělení se závěsným systémem

Pastelové (zá)kroky osvěžují ambulance

Na klinice se nachází celkem 5 špičkových ambulancí,
u kterých si pozornost zaslouží nejen nejmodernější vybavení včetně modrých lůžek značky Linet, ale také volba jednotlivých tónů na zdech.
Třebaže byly zvoleny pastelové nádechy s cílem zachovat střídmější ráz místností, ambulance působí velmi originálně a atypicky ve srovnání s běžným zdravotnickým zařízením.

V případě zákrokových sálů bylo opět nutné myslet na řadu specifik:

  • V místnosti s laserem je kupříkladu nutné vyhnout se lesklým povrchům či zrcadlům.

  • Na fyzioterapeutickém oddělení jsme zase instalovali rámy, popruhy a lana pro závěsný systém Redcord.
  • Mezi další místnosti na klinice patří konzultační místnost, odpočívárna pro pacienty po zákroku, sesterna, šatna
    či příjmová místnost na zboží.
Vyšetření ORL v moderně vybavené ordinaci

Nejmodernější zařízení na trhu

VasMedic je synonymem nejmodernějšího zařízení a profesionálního personálu. Právě přístroje a vykonávání zákroků s sebou přináší speciální požadavky
na technologie, osvětlení a celkovou elektroinstalaci.
Samozřejmostí je tak například systém zásuvek a záložních zdrojů, díky kterým na klinice v případě výpadku elektrické energie nedojde k ohrožení zdraví pacientů,
zastavení provozu či ztrátě dat.

Recepce v čistém a světlém designu

Spolehněte se
na nás

Různorodost našich referencí a multioborová klinika VasMedic jsou důkazem, že vytvořit prostředí dle požadavků klienta a posledních trendů umíme nejen
v oblasti kancelářských prostor.

Neváhejte se na nás obrátit s libovolnou výzvou, o váš projekt se rádi postaráme. A pokud byste měli zájem spojit prohlídku VasMedic s prémiovou péčí o zdraví a krásu, zarezervujte si termín online.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.