Industriální showroom pro odborníky na stěrky

Lokalita

DOCK IN FOUR, Praha 8

Klient

3deco

Plocha

60 m²

Realizace

4/2021 - 7/2021

Navrhovat showroom pro společnosti a specialisty z oboru, se kterými se setkáváme během našich realizací, je vždy zajímavou výzvou. Nejinak tomu bylo v případě prostor pro firmu 3deco, která patří mezi přední odborníky přes betonové stěrky s více než 15 lety zkušeností. Prohlédněte si místo, kde klienti objevují kouzlo betonových stěrek.

Lounge zóna s komfortním nábytkem v showroomu 3deco

Pro komfort návštěvníků

Správně kombinovat barvy, dekory, povrchy… to je
pro 3deco i CAPEXUS samozřejmost, což se odráží
i v celkovém vzhledu zcela nového showroomu
v přízemí administrativního objektu DOCK IN FOUR. Ten je součástí moderní výstavby v oblasti bývalých libeňských doků a skvěle rezonuje s profesionalitou a pokrokovým přístupem firmy k řemeslu.

Designové koženkové křesílko v zeleném provedení v showroomu 3deco

Využití každého centimetru

Třebaže je podlahová plocha pouhých 60 metrů čtverečních, podařilo se vhodně zvoleným počtem prvků a promyšleným rozmístěním využít každičký centimetr zcela na maximum. Díky vysokým stropům a prosklení působí showroom příkladně vzdušně, návštěvníci si tak mohou komfortně a za skvělých světelných podmínek prohlédnout vystavené produkty. Pro přípravu kávy či občerstvení slouží atypická kuchyňka zapadající stylem do kontextu celého designu.

Moderní kuchyňka s barovým posezením a s dřevěným dekorem v kancelářích 3deco

S esencí Itálie

Příkladně svěží industriální prostor s esencí Itálie využívá vysokých stropů a prosklení tak, aby bezchybně prezentoval nejen zmíněné produkty, ale také charakter značky. Velmi zajímavě v prostoru působí tmavá barva, kterou reprezentuje nejen velké logo na jedné ze zdí showroomu, ale také nábytek, jeklová konstrukce a svítidla. Výsledkem je showroom, který dokáže zaujmout a prodat jedinečnost společnosti 3deco.

Pokud i vy chcete získat reprezentativní showroom či moderní kanceláře, neváhejte nás kontaktovat.
O váš projekt se s radostí kompletně postaráme.


Autorka fotografií: Martina Prášková

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.