Nové kanceláře pro mladou firmu GETBERG

Lokalita

DOCK 02, Praha 4

Klient

GETBERG

Plocha

700 m²

Realizace

5/2O17

Po 3 letech jsme zopakovali realizaci pro firmu GETBERG, která potřebovala vytvořit nové zázemí, jež pojme zvyšující se počet zaměstnanců a bude reprezentovat dynamiku typickou pro mladé společnosti.

V koutku s posezením najdeme křesla v modré a hnědé barvě. Na stěně je velkoformátová tapeta s motivem kmen stromů.

Luxusní a neformální prostory

GETBERG se zabývá expertními službami na trhu nemovitostí, zaměřuje se především na prodej luxusních bytů a domů. Přáním klienta tak bylo vytvořit luxusní prostory – s nádechem neformálnosti. Místo pro klidnou práci, ale i pro jednání a prezentace projektů.

Vstupní hala s recepcí z bílého corianu a logem společnosti.

Vstupní hala nejen pro recepci...

Architekt Jan Andrle a architektka Monika Radová proto nechali celý prostor rozdělit na kanceláře a velkorysou vstupní halu vhodnou pro neformální i formální jednání, prezentace a společenské akce. Klienty firmy GETBERG zde vítá čistá recepce z bílého corianu.

Relax zóna je vybavená nábytkem Actiu. Křesla a sedačky jsou v bledě modré barvě, taburety jsou naopak tmavě modré a žlutozelené.

...ale i k setkání s klienty

V dalších částech haly je neformální sezení od výrobců Softline a Muuto, jež je od zbylého prostoru lehce odděleno stěnami z tahokovu. Koberce na podlaze zpestřují části z vyřezaných barevných trojúhelníků.

Kanceláře jsou oddělené bezrámovým sklem. Čalouněné akustické panely mezi stoly  jsou zelené.

Vzdušnost

Samotné kanceláře, oddělené bezrámovým sklem, jsou tvořeny především s ohledem na jejich mladé ambiciózní obyvatele. Jelikož si již pro první realizaci vybral GETBERG nábytek výrobce Actiu, i nové prostory byly doplněny dalšími kusy tohoto španělského dodavatele, například elegantními pracovními stoly Prisma.

DOCK 02

Šestipodlažní administrativní budova DOCK 02 je navržena podle posledních architektonických trendů kanceláří Schindler Seko architekti. Díky unikátnímu kaskádovitému tvaru a terasám o rozloze přesahující 300 m² má každé z pater svůj vlastní venkovní prostor s přímým výhledem na marinu a klidovou zónu kolem dvou slepých ramen Vltavy. Podzemní parkoviště poskytne téměř 90 parkovacích míst.

DOCK 02 je druhou z celkem pěti fází komerční části DOCK OFFICE PARK pražského projektu DOCK skupiny CRESTYL. Ten je koncipován jako kombinace klidného bydlení i kanceláří s promenádou u vody. Projekt DOCK tak nabízí kromě přístupu k marině také blízké golfové odpaliště, přímé napojení na cyklostezku a přístup do parku s dětským hřištěm i do rozlehlých Thomayerových sadů.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.