EUROPEUM Bratislava

Lokalita

Suché Mýto 1, Bratislava

Klient

EUROPEUM

Plocha

700 m²

Realizace

7/2O15

Dalším projektem, kterého se společnost CAPEXUS ujala v samém centru Bratislavy, byly vstupní prostory administrativní budovy EUROPEUM na Suchém Mýtě 1. Tento polyfunkční objekt poskytuje reprezentativní prostředí s množstvím parkovacích míst, obchodních prostor v pasáži a kancelářských prostor nejvyššího standardu.
Světlá recepce s bílým pultíkem a logem na stěně, výtahy a vstupní prostory EUROPEUM. Na stropě jsou moderní úzká světla.

Grafický informační systém

Projekt, který probíhal v několika časových fázích v rozptylu jednoho roku, započal úpravou interiéru vstupních recepcí, kde byl umístěn nový recepční pult, osvětlení a byla provedena výmalba. Mimo jiné byl součástí řešení také zcela nový grafický informační systém.

Zrekonstruované prosklené vstupní prostory EUROPEUM a obklad budovy deskami Equiton.

Desky Equiton

Po ukončení této fáze se úpravy přesunuly do prostor exteriéru, kde byl kladen velký důraz na obklady stěn deskami Equiton, přičemž do tohoto obkladu byl taktéž zapuštěn informační systém a osvětlení. Krom nové výmalby a totemů je dalším zajímavým prvkem liniové osvětlení, které prochází mezi stropem a stěnami, a vytváří tak velmi působivý dojmem hlavně v noci.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.