Dentsu Aegis Network

Lokalita

Polus Tower, Bratislava

Klient

Dentsu Aegis Network 

Plocha

500 sqm

Realizace

07/2018

Dentsu Aegis Network je globální mediální a marketingová agentura, která mimo jiné vytváří kreativní kampaně pro značky Philips, Microsoft nebo Procter & Gamble. Klientův kreativní přístup se odráží i v designu nových barevných kanceláří, které pro firmu navrhla společnost KENDU a CAPEXUS podle tohoto návrhu kompletně zrealizoval. Nápaditost nechyběla ani našemu projekčnímu týmu, který si hravě poradil i se změnami přímo během procesu výstavby, a zaměstnanci Dentsu Aegis Network i přes úpravy mohli v prostoru zasednout v původním termínu.

Recepční pult a svítící logo společnosti Dentsu Aegis Network

Důležitý první dojem

Vstupní části nových prostor dominuje masivní recepční pult umístěný na mírně vyvýšeném pódiu. Hlavní část pultu, která ukrývá sezení pro recepční, tvoří dřevěný masiv a logo společnosti vyrobené z kovu. Boční pult je z kamene. Celá recepce je laděna do tlumených zemitých barev a působí uklidňujícím dojmem. Přírodní materiály v prostoru doplňuje mechová stěna a zeleň.

Za recepcí se nacházejí menší kanceláře oddělené skleněnou příčkou, přímo za ní jsou pak praktické úložné prostory. Celkovou atmosféru umocňuje denní světlo, které proniká prosklenou příčkou v zadní části kanceláří, designové stropní osvětlení a LED svítidlo na recepčním pultu. Podsvícení pultu umístěné na okraji vyvýšeného pódia vytváří dojem levitace.

Kanceláře Dentsu Aegis Network v různých barvách rozděleny prosklenými příčkami

Uzavřené i otevřené kanceláře

Kanceláře společnosti jsou rozčleněny na dvě části. Nalevo od recepce se nacházejí menší uzavřené kanceláře, oproti tomu napravo je prostor otevřenější. Veškeré pracovní místa oddělují od chodby prosklené příčky, uvedené dva typy pracovních míst jsou pak od sebe vizuálně odlišeny pomocí koberců, tapet
a stěn v různých barvách a vzorech.

Open space kanceláře Dentsu Aegis Network s akustickými panely na pracovních stolech

Pohoda v openspacu

V otevřené části najdeme open space, relax zónu
a kuchyňku. Akustickou pohodu zajišťují stolní dělící paravány, závěsné akustické panely a samostojné paravány. Tyto prvky pohlcují hluk a barevně dotvářejí design interiéru. Díky výborným zvukově-izolačním schopnostem je v části prostor namísto klasického sádrokartonového stropu použit heraklitový

Zaměstnanci mají k dispozici přilehlé zasedačky vhodné k soustředění či menší poradě, v nichž nechybí ani pohodlná křesla. Textilní závěsy slouží k filtrování rušivých vizuálních vjemů způsobených například kolemjdoucími kolegy.

Odpočinková místnost ve společnosti Dentsu Aegis Network spojena s pracovní kuchyňkou

Místo pro setkání i relax

Sousedící relax zóna je spojena s otevřenou kuchyňkou. Zaměstnanci se mohou setkávat a občerstvit u vysokých barových stolů či nižšího kavárenského posezení.
K dispozici jsou zde pohodlná křesla, jejichž vysoké opěrky poskytují soukromí. Přilehlý menší relax room lze využít nejen k odpočinku, ale i k méně formálnímu setkání
s kolegy při posezení na houpačce, v sedacích vacích nebo barevných křesílkách.


Autor fotografií: Rastislav Blaško

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.