Coworkingové kanceláře pro REGUS

Lokalita

POLUS TOWER II.

Klient

Regus BC Bratislava

Plocha

1 900 m²

Realizace

9/2O18

CAPEXUS zrealizoval pro společnost REGUS coworkingové kanceláře v budově myHive Polus Towers. Na dvou podlažích nabízí moderní a plně zařízené kanceláře, sdílená pracovní místa a zasedací místnosti, které pronajímá dalším klientům.  

Flexibilní pracovní open space prostředí s akustickými paravány ve firmě Regus

Flexibilita

Realizace prostor probíhala podle detailního design manuálu klienta. Návrh zohledňuje současné trendy
v pracovním prostředí, kterými jsou obzvláště flexibilita a multifunkčnost. Kanceláře rozmístěné po obvodu budovy a skleněné příčky zajišťují přísun přirozeného denního světla a výhled na celé město.

Coworkingové prostředí s vysokými křesly pro pohodlí v práci ve firmě Regus

Akustické řešení

Pro nájemníky je k dispozici sdílená recepce.
Za recepčním pultem z umělého kamene se nachází úložný prostor, který je skrytý za dřevěnými lamelami. Přijímací prostor hladce přechází do coworkingové sekce s otevřenou dispozicí. Ta je vybavena polstrovaným niklem a vysokými křesly, vhodnými pro práci, volání nebo soukromé rozhovory. Akustická řešení ve formě barevných polstrovaných paravánů jsou také na stolech a oddělují jednotlivá pracovní místa. 

Multifunkční open space prostor s uzamykatelnými skříňkami ve firmě Regus

Multifunkční prostor

Pro ukládání kancelářských potřeb, dokumentů nebo osobních věcí slouží uzamykatelné skříňky, které zároveň opticky rozdělují prostor na menší celky. Součástí otevřených prostor je spotřebiči vybavená kuchyňka s vysokým barovým sezením. K dispozici jsou také praktické uzamykatelné úložné prostory. Kromě sekce open space jsou zde pro nájemníky také menší uzavřené kanceláře, hotdesky a několik zasedaček vybavených praktickým kancelářským nábytkem.

Informace o objektu

Polus Tower II. je součástí kancelářského komplexu myhive Polus Towers, který tvoří dvě administrativní budovy propojené s nákupním centrem. Komplex myhive Polus Towers nabízí moderní kancelářské prostory v širším centru hlavního města s výbornou dostupností veškerými druhy dopravy. Díky propojení s nákupním centrem a blízkosti jezera s rekreačními možnostmi nájemníkům poskytuje všechny služby potřebné pro sladění pracovního a soukromého života.


Autor fotografií: Rastislav Blaško

Sledujte nás na sociálních sítích

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.