Centropol získal kanceláře, kterými znovu proudí energie

Lokalita

Praha 8 - Oasis Florenc

Klient

CENTROPOL

Plocha

420 m²

Realizace

3/2O20

Společnost Centropol, český dodavatel elektřiny a plynu do více než 262 tisíc odběrných míst, sází na férové podmínky, transparentní přístup ke klientům a od března 2020 také na moderní zázemí. CAPEXUS dostal za úkol vybudovat prostor nabízející současné trendy připravené na rychlé tempo uvnitř samotné firmy. Prohlédněte si výsledek naší práce.

Recepce se svítícím nápisem firmy Centropol s lobby koutkem

Stěhování jako příležitost

Rychlý růst obchodních aktivit a počtu zaměstnanců je skvělou zprávou, ale v praxi představuje velkou výzvu na mnoha úrovních. Centropol v předchozích kancelářích ve starší budově dlouhodobě řešil nedostatek volného místa a s tím spojené komplikace. Nevhodná ergonomie pracovního prostředí byla pouze jedním z důvodů k přestěhování do 5. patra moderní budovy Oasis Florenc na Sokolovské ulici v Praze. Zcela prázdný prostor a důvěra klienta poskytla našim architektům volnou ruku v navrhování a realizaci kanceláří. Ty řeší všechny dosavadní problémy a zároveň myslí na budoucnost.

Firemní kuchyňka s barovým stolem a židlemi

Jednoduše funkční

Kanceláře pro společnost Centropol nebyly prvním projektem, který CAPEXUS v rámci budovy Oasis Florenc realizoval. Znalost lokality a předcházející zkušenosti s budovou se staly jedinečnou výhodou. Práce na projektu a veškerá koordinace probíhala příkladně rychle, a to i přes mimořádná opatření spojená s pandemií koronaviru. Výsledek přináší moderní pojetí kancelářských prostor bez výraznějších barev a materiálů. Ty by mohly narušovat klidnou atmosféru a důraz na promítnutí korporátních prvků do interiéru.

Inspirace přírodou

Open space kanceláře s akustickými panely ve firmě Centropol

Důkaz v rámci rozpočtu

Vydat se cestou avizované jednoduchosti přineslo také značné finanční úspory, které však nemusí být nutně spojeny s nepříjemnými kompromisy. Naopak kanceláře a celý prostor obsahuje řadu zajímavých prvků schopných zaujmout na první pohled. Namátkou se jedná o zasedací místnost s nábytkem Actiu, open space s logem společnosti, vizuální propojení koberců a stěn prostřednictvím šedých pruhů či velkorysou kuchyňku vhodnou pro relaxaci během pracovních přestávek.
V nových kancelářích nechybí dostatek denního světla nebo živé květiny.

Meeting prostor s komfortními křesly pro zaměstnance firmy Centropol

Spokojenost na míru

Nastěhování klienta do nových kanceláří proběhlo zcela bez komplikací i během nouzového stavu. Absolutní spokojenost s průběhem a výsledkem je pro nás klíčová. Jsme velmi rádi, že jsme měli možnost pro Centropol vytvořit prostředí, které je připraveno společně s jeho zaměstnanci dál růst a bezchybně fungovat.

Informace o objektu: Oasis Florenc

Prestižní a zároveň jedna z nejvýraznějších kancelářských budov, která byla dokončena v roce 2007, má skvělou dostupnost metrem, přímo před budovou se nachází přestupní stanice metra Florenc a zastávka tramvaje. Nájemci mají možnost využít široké nabídky služeb, vnější části objektu se mohou pochlubit množstvím zeleně, zatímco v přízemí se nachází moderní nákupní pasáž se supermarketem, květinářstvím, kavárnou a dalšími službami. Oasis Florenc propojuje výhody lokality v centru města s 14 000 m2 moderních kanceláří.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.