Candy Hoover ČR má nový showroom

Lokalita

Futurama Business Park

Klient

Candy Hoover ČR

Plocha

150 m²

Realizace

11/2O16

CAPEXUS již podruhé spolupracoval s českým zastoupením značek Candy a Hoover, tentokrát jsme pro ně vytvořili nový showroom s recepcí a kuchyňkou. O naší první spolupráci s Candy Hoover ČR s.r.o. si můžete přečíst zde.

Kuchyňka a k ní přilehlé posezení v prostorách showroomu Candy a Hoover, které jsou převážně v bílém a světlém provedení s čistými liniemi.

Nejen showroom

Dominantou celého řešeného prostoru  o ploše 155 m² je showroom s vystavenými vybranými produkty značek Candy a Hoover. Součástí showroomu je recepce a kuchyňský prostor v zadní části místnosti. Cílem realizace tohoto projektu bylo vytvoření dostatečného prostoru pro vystavení spotřebičů tak, aby byly zachovány čisté linie a prostor byl vzdušný a dostatečně reprezentativní. Naše architektka  Ing. arch. Tereza Bradová se tohoto úkolu zhostila velmi elegantním způsobem, a vytvořila tak krásný prostor showroomu v souladu s přáním klienta.

Showroom je vybaven atypickým nábytkem na míru tak, aby byl zachován i po vystavení spotřebičů vzdušný dojem, který je potvrzen nenásilným přechodem mezi showroomem a zasedací místností.

Atypicky to jde taky

Prostor přímo navazuje na zasedací místnosti, které jsou součástí již dříve dokončených kancelářských prostor pro zaměstnance, které též realizovala společnost CAPEXUS. Nábytek v prostorách showroomu je atypickou truhlářskou výrobou na zakázku v barevné kombinaci akáciového dekoru s bílou.

Společnost CAPEXUS pro naši firmu připravila komplexní řešení showroomu od architektonického návrhu, přes dodávku truhlářských prvků až po konečnou instalaci. Náš požadavek na vystavení 2 značek a více než 150 kusů různých typů domácích spotřebičů byl poměrně náročný a přesto navržené a realizované řešení plně splnilo naše představy o využívání showroomu. Samotný prostor o rozloze 150 m² působí velice příjemně a útulně a navržené prvky prostorově odlehčují a moderně doplňují klasický kancelářský standard. V daném prostoru byly použity světlé barvy, což celkový dojem prosvětluje a kombinace s dřevěným dekorem zútulňuje pobyt nejen zaměstnanců, ale především návštěvníků a našich zákazníků. Jednotlivé truhlářské prvky jsou podsvíceny LED světlem a spolu s lakovaným povrchem odrážejí dostatek světla na vystavené spotřebiče. Ocenili jsme též zajímavý prvek v podobě lamelových stojanů, které „rozbily“ a ozvláštnily prostor. Nejkrásnější částí celého showroomu je však kuchyně, která má již mnoho pozitivních ohlasů od našich zákazníků. Z celého showroomu jsme nadšeni jak zaměstnanci, tak především naši zákazníci. Děkujeme.
Martina Křižáková, Candy Hoover ČR s.r.o.
Pohled na Futurama Business Park v cihlovém provedení s velkými různě tvarovanými okny.

Futurama Business Park

Areál Futurama je situován v městské části Praha 8 - Karlín v těsné blízkosti zastávky metra Invalidovna. Kancelářské prostory projektu Futurama se skládají z pěti budov o celkové ploše 41 300 m². Projekt nabízí nejen kanceláře, ale i prostory pro relaxaci a odpočinek v zelených zónách a též v blízkosti vodních prvků, které celý areál oživují. Areál Futuramy splňuje nejvyšší světové standardy a požadavky.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.