Propojené kanceláře finančních poradců

Lokalita

DOCK IN TWO, Praha

Klient

Arca Consulting

Plocha

400 m²

Realizace

3/2O18

Kanceláře finančních poradců se 2 oddělenými provozy, jež sdílí jen recepci a sociální zázemí s netradiční kavárnou se stálým provozem na náklady zaměstnavatele jsou jedním z našich dalších projektů, které jsme úspěšně dokončili. Příjemné teplé odstíny doplněné o prvky dřeva a pestrobarevné tapety.

Pohled do chodby zachycující podlahu řešenou kombinací šedých kobercových dlaždic  s vinylem, skleněné příčky s polepy a dvě stoličky vše sladěné do šedých tónů.

Finanční poradci
v novém sídle

Design & build projekt na klíč, který zahrnoval nejen architektonický návrh, spaceplanning, vizualizaci prostor, veškeré stavební práce ale i finální vybavení nábytkem.

Klient se stěhoval do zcela nových prostor. Měl však dva specifické požadavky a to vhodně skloubit 2 oddělené provozy, tedy i 2 kolektivity zaměstnanců, kteří sdílí sociální zázemí, jinak fungují zcela nezávisle; a současně i vhodné zakomponování původního recepčního pultu z předchozího sídla společnosti. Společnosti sdílí také vstup a recepci.
Polep na skleněné příčce s motivem šedých trojúhelníků a lichoběžníků zapadá do celkového konceptu prostorů.

Tmavší design

Vsadili jsme na čistotu barev a tónů v kontrastu s pestrostí tapet. Hlavním prvkem je dřevo – dub v kombinaci s černou a antracitovou a dále šedé koberce, které prostor zútulňují. Celkový dojem dotváří prvky ve výrazné žluté v kombinaci s pestrobarevnou tapetou, která je v interiéru zopakována hned třikrát. Dřevěný obklad je použit i v zasedacích místnostech.

Kavárnu s obsluhou v tmavých tónech rozzáří světlo vycházející ze stropních svítidel ve spojení s dřevěnými a bílými prvky v podobě barového posezení a vinylu.

Kavárna s obsluhou

Zcela ojedinělým benefitem pro zaměstnance klienta je kavárna se stálou obsluhou namísto standardních kuchyněk či relax koutků – útrata jde na náklady zaměstnavatele!

Kobercové dlaždice ve spojení s vinylem v přírodním provedení se sladěnými židlemi vytvářejí luxusní dojem.

Koberce a nábytek

Celý nábytek byl navržen v moderním stylu. Spojení přírodních dekorů a černé barvy elegantně doplňuje útulné prostředí s nádechem luxusu. Interiér dotváří nábytek předního španělského výrobce ACTIU – židle STAY .

Odpočinkovou zónu odděluje akustická sedačka Longo za níž lze vidět tapetu v barevných tónech.

Odpočinková zóna

Odpočinkovou zónu příjemně odděluje šedá akustická sedačka LONGO a křesílka Profim. Barové židle italského výrobce Gaber. Na koberci jsou vytvořeny geometrické obrazce tvaru trojúhelníků a lichoběžníků. Shodné tvary byly použity i formou speciálních polepů na skleněných příčkách. Prostor doplňuje atypické osvětlení dominantními lampami v oblasti soft-seatingu a nad barem.  
Živé rostliny do interiéru dodala společnost Jungle Interiors.

Šedá křesílka s malými stolečky jako místo k setkávání s LCD obrazovkami a zajímavě řešeným osvětlením a barevnou tapetou v pozadí kontrastní k jinak šedému interiéru.Šedá křesílka s malými stolečky  doplňuje zajímavě řešené osvětlení a barevná tapeta, která je kontrastní k jinak šedému interiéru.
Světlý vstupní prostor objektu DOCK IN TWO tvořený převážně dřevěnými prvky.

DOCK IN TWO

Objekt DOCK IN TWO je součástí moderní výstavby v oblasti bývalých libeňských doků. DOCK IN vznikl na pomezí dvou světů... zenového prostředí parku s řekou a pulsujícího centra metropole. Architektonickým řešením je město ve městě, šetrné k životnímu prostředí a esteticky dokonalé se spoustou inovativních prvků. 
 
 

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.