Nové prostory pro tvůrce API. APIARY se stěhuje do KARLÍN HALL

Lokalita

Karlín Hall

Klient

APIARY

Plocha

600 m²

Realizace

4/2O15

Společnost APIARY, mladá inspirativní firma zabývající se výrobou nástrojů pro webová rozhraní, bude mít nové kanceláře v budově KARLÍN HALL.

Prosvětlený prostor v Karlín Hall s bílou konstrukcí a černými stolky s vkusnými jednoduchými stoličkami.

Nový nájemník z IT

CAPEXUS zvítězil ve výběrovém řízení na generální dodávku stavebních prací. Budova, jejímž vlastníkem je Zdeněk Bakala, tak po společnosti Socialbakers uvítá dalšího perspektivního nájemníka s působností v IT odvětví.

Interiérový návrh pochází z dílny MAJO architects, text k návrhu vysvětluje koncepční ideu prostor:

Půdorys kanceláře Apiary v budově Karlín Hall navržený MAJO architects.

Prostor

Fitout pro APIARY se snaží co nejvíce ponechat a zhodnotit industriální ráz řešené nájemní jednotky. Nové konstrukce jsou navrženy jako jasně vymezené vestavby a jsou umisťovány v rámci rastru stávající ocelové konstrukce. Aby byla ponechána velkolepost průmyslového prostoru, jsou tyto vestavby ukončeny pod stropem. Prostor kanceláří je rozdělen na tmavší 1.NP, kde jsou umístěny spíše obslužné a odpočinkové provozy, a světlejší 2.NP, kde hlavní plochu zabírají pracoviště. Pohledové ocelové konstrukce jsou natřené bílou barvou, technické zařízení jsou přiznána ve svojí běžné podobě. 

MAJO architects navrhli fit-out pro Apiary. V prostoru je dřevěný pult a stolky s černou kovovou konstrukcí, nad kterými jsou drobné vysací žárovky. V Karlín Hall jsou velké černé lampy.

Kuchyňky s obsluhou

Podlaha je navržena z průmyslové lakované cementové stěrky a olejovaných modřínových podlahových palubek. Další použité materiály jsou vzorovaný plech, smrkové desky, antracitové lamino, šedě natřené tvárnice, bíle natřené cihly. Industriální charakter kanceláří je podtržen použitím továrních svítidel.

Do projektu APIARY vložil peníze mimojiné známý investor Ondřej Bartoš, dalším kapitálem ho podpořily přední americké venture kapitálové fondy Baseline Ventures a Flybridge Capital.

Realizace projektu je plánována na duben/květen 2015. Počátkem června společnost již začne v nových prostorách fungovat.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.