Zveme vás na online konferenci Prostor jako zážitek

Moderní pracovní prostředí se stává zážitkem, který vám přiblížíme prostřednictvím online eventu a zajímavých hostů. Podíváme se detailně na propojení jednotlivých částí pracovního dne se samotnými kancelářemi a experience hubem, probereme nejnovější technologické trendy i způsoby, jak nad konceptem pracovního prostředí přemýšlet do budoucna. Připojte se k nám!

V současné době se jako zřejmě ostatní firmy zamýšlíme nad tematem, jak se změní architektonické řešení kanceláří po post Covidové době, kdy a jaký bude návrat kolegů do kanceláře a jaký bude způsob nové práce. Velice mne zaujalo tema kolaborativních zón versus pracovních míst a názory všech prezentujících paní Apoleny Weissové, Jiřího Plátka a zejména pana architekta Židka ze společnosti CAPEXUS. Velice děkuji za inspirativní myšlenky.
Mgr. Maria Svobodová, Adecco EMEA business solutions, s.r.o.

Máte zájem o záznam z konference?

Prosím, vyplňte následující formulář. Poté budete přesměrováni na stránku s celým záznamem z online konference Prostor jako zážitek.

Realizační tým

Odborníci na pracovní prostředí z CAPEXUS, AV Media Systems a ERCO vysvětlili nový koncept vnímání prostoru a zaměřili se na technologické trendy.

Organizátoři

Speakeři

Jiří publikoval několik studií o budoucnosti práce, které provokují k zamyšlení, zdali děláme v korporátním světě správná rozhodnutí. V posledních deseti letech se individuálně věnuje zážitkovým prezentacím. Nepřetržitě přemýšlí nad správnou funkčností pracovních a kancelářských prostor. Stojí také za projektem Inspirovanolidmi.cz
Jiří Plátek, AV Media Systems
Regionalní manažer ve společnosti ERCO Lighting pro Českou a Slovenskou republiku. Světlo jako čtvrtá dimenze architektury ovlivňuje významně vnímání prostoru, atmosféru, koncentraci a well-being. Proto je třeba kvalitativní přístup při návrhu osvětlení, který odpovídá vyvíjejícímu se pracovnímu prostředí, dokáže reagovat na nové požadavky a přináší flexibilitu řešení společně s motivujícím prostorem.
Michal Novák, ERCO
Zkušený architekt v oboru interiérového designu se zaměřením na kancelářské prostředí, životní prostor a architektonický design. Vystudoval ČVUT v Praze - fakultu stavební. Má za sebou úspěšné projekty pro společnosti jako je T-Mobile, MSC nebo PVS a další.
Martin Židek, CAPEXUS
Ve společnosti CAPEXUS vede oddělení Workplace Consultancy a má dlouholeté zkušenosti z nemovitostního trhu. Jako konzultantka pracuje s klientem, aby pochopila nejen obchodní potřeby a cíle, ale také procesy a projektový management. Zpracovává plán řízení změn, jak implementovat nové principy pracoviště ve společnosti, jelikož kancelář dnes zdaleka neznamená jen samotný fyzický prostor.
Apolena Weissová, CAPEXUS
Expert na 3D technologie, xR designer, konzultant a lektor pokročilých technologií zpracování obrazu. V současné době pracuje jako specialista na 3D projekty, obsah a interaktivní multiprojekční technologie. Realizoval mnohé významné instalace v průmyslu i v kultuře. Jeho doménou je popularizace vědy a technologií formou interaktivních expozic a informačních center.
Jan Buriánek, AV Media Systems

Moderátor

Segment leader ve společnosti AV MEDIA odpovědný za vedení segmentu kultury včetně speciálních projektů tvorby expozic a experience center. Implementuje interpretační techniky do zákaznických konceptů a má na starost business development. Vlastní certifikaci AVIXA CTS (certifikovaný technický specialista), působí v oboru již 15 let, má za sebou desítky úspěšných projektů, včetně projektů oceněných Inovation AWARDS. Specializuje se na Design & Built.
Viktor Plass, AV Media Systems