Technical Design Assistant

Popis pozice

  • zajištění inženýrské činnosti (jednání s DOSS a SÚ) - komunikace s úřady pro zajištění stanovisek DOSS, stavebního povolení a kolaudačního souhlasu
  • příprava podkladů, tisk a kompletace dokumentace
  • organizace a zajištění kolaudační prohlídky, spolupráce se realizačním týmem při kolaudaci
  • evidence a kontrola dílčích etap projektů
  • zpracování zakázek v interním systému (fakturace, objednávky apod.)
  • podpora chodu kanceláře, další administrativní činnosti
  • komunikace a interní spolupráce s jinými odděleními napříč společností
  • spoluúčast při tvorbě a koordinaci projektových dokumentací pro komerční interiéry (kanceláře, retaily, recepce apod.)

Co je pro nás podstatné

  • SŠ vzdělání architektonického nebo stavebního směru
  • znalost programu AutoCAD, MS Office, znalost programu Revit vítána
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti
  • orientace ve stavební legislativě
  • schopnost komunikovat s úředníky státní správy při zajištění povolení
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • zkušenosti s tvorbou projektových dokumentací
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • notebook, telefon
  • práci v mladém kolektivu
  • práci v kanceláři, účast při realizaci
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + bonus měsíc dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick days a práce z domova po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis