Project Coordinator

Popis pozice

  • Budeš styčný bod pro celkovou komunikaci s klientem
  • Budeš se účastnit schůzek od začátku projektu až po samotnou realizaci
  • Úzce spolupracovat s týmem architektů, TZB, elektra i realizace
  • Vést cenová projednání a vzorkování
  • Hlídat správný běh harmonogramu
  • Pečovat o klienta v průběhu projektu i po předání
  • Připravovat tendery a SoD
  • Koordinovat projektovou dokumentaci, architekturu i stavbu
  • Kontrolovat výrobní dokumentaci
  • Zpracovávat menší poptávky ve spolupráci s rozpočtáři

Co je pro nás podstatné

  • Absolvoval/a jsi VŠ ideálně stavebního či architektonického směru
  • Jsi týmový/á hráč/ka, umíš přemýšlet hlavou a používat selský rozum
  • Jsi ambiciózní se zdravou dávkou sebevědomí, rozumíš si s lidmi, komunikace ti nedělá problém
  • Umíš pracovat samostatně, vnitřní motivace ti není cizí, jsi proaktivní a zodpovědný/á
  • Ovládáš skvěle angličtinu (slovem i písmem) – minimálně úroveň B2
  • Máš dobrou znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Zkušenost z trhu s komerčními nemovitostmi je pro tebe velkou výhodou

Co nabízíme

  • Základní plat + projektové bonusy
  • Vzdělávání v oboru
  • Jazykové kurzy
  • Dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + jednorázový bonus měsíční dovolené navíc po 4 odpracovaných letech
  • Narozeninové volno
  • Sick-days a práce z domova po dohodě
  • Teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • Jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • Neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis