Mistr montér vzduchotechniky

Popis pozice

  • montáž vzduchotechniky (od VZT jednotek až po koncové elementy)
  • řízení montážních prací včetně koordinace s ostatními profesemi TZB a stavby
  • koordinace a řízení montážníků (cca 12 montérů na více stavbách)
  • zaměření a objednání tvarovek
  • vyřešení kolizních míst s projektovým manažerem stavby
  • doprava materiálu na staveniště
  • uvedení namontovaného díla do provozu
  • režim práce na administrativních budovách převážně v Praze

Co požadujeme

  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • znalost montáží topení/chlazení výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost a montáž chladivových systémů výhodou
  • nástup možný ihned výhodou

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • zaměstnání v silné a dynamické společnosti
  • neformální firemní kulturu
  • vzdělávání v oboru
  • jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + jednorázový bonus měsíční dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick-days
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis