Marketing Specialist

Popis pozice

  • spolupráce na tvorbě marketingové strategie
  • propagace společnosti CAPEXUS napříč offline i online marketingovými kanály
  • tvorba atraktivních referencí z našich projektů, odborných článků z oboru architektury, spolupráce s copywritery a fotografy
  • správa webu a sociálních sítí, vytváření obsahu pro sociální sítě
  • event management
    (odborné workshopy a klientské akce)
  • zajišťování marketingových
    a prezentačních předmětů
  • zpracování firemních interních newsletterů
  • příprava firemních prezentací
    a případových studií

Co je pro nás podstatné

  • praxe na obdobné pozici alespoň
    2 roky
  • zájem o architekturu, design
    a stavebnictví
  • výborná znalost češtiny slovem
    i písmem
  • výborná znalost internetového prostředí
  • zkušenost se správou sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Instagram
    a placenými kampaněmi podmínkou, zkušenost s Pinterestem výhodou
  • zkušenost s PPC, SEO, Google Analytics a Mailchimpem významnou výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC –
    MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zkušenost s editací webu v CMS systému (př. Solid Pixels
    a/nebo Wordpress) výhodou
  • otevřenost, cílevědomost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
    a časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační
    a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka
  • nástup možný ihned výhodou

Co nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • služební notebook a telefon
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + bonus měsíc dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick-days a práce z domova
    po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis
Průvodní dopis