CAPEXUS na charitativním softballovém turnaji

CAPEXUS se zúčastnil charitativního softballového turnaje pořádaného organizací RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Výtěžek ze startovného je každoročně věnován některé z neziskových organizací a letos putovalo díky firmám z oboru realit úctyhodných 90 000 Kč do Klubu nemocných cystickou fibrózou.
softball-pomáháme-turnaj-CAPEXUS-designové-kanceláře-nezisková-organizace

Turnaj

Turnaje, který se konal 8. června v areálu SK Joudrs se zúčastnilo hned 10 firem z trhu nemovitostí, konkrétně BNP Paribas Real Estate, CAPEXUS, CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, JLL, Knight Frank, Savills, Sentient a Svoboda & Williams. Turnaj vyhrál tým společnosti Colliers, CAPEXUS po výsledcích 18:13 (výhra), 24:31 (prohra) a 23:30 (prohra) na stupně vítězů nedosáhl. Akce se zúčastnili jako fanoušci i přátelé, kamarádi a kolegové jednotlivých týmů. 

softball-pomáháme-turnaj-CAPEXUS-designové-kanceláře-nezisková-organizace

Pomáháme

Klub nemocných cystickou fibrózou, který se snaží zvýšit kvalitu života lidí s tímto onemocněním a také společnost o této nemoci informovat, použije výtěžek k nákupu dýchacích přístrojů. Cystická fibróza totiž postihuje zejména dýchací ústrojí. Část startovného obdržel i klub SK Joudrs, který podporuje děti a mladé ke sportu. Jsme rádi, že jsme mohli oběma organizacím pomoci!


Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.