Ludvík Lusk posiluje vedení společnosti CAPEXUS. Nově je technickým ředitelem

Pražská kancelář společnosti CAPEXUS, která navrhuje a realizuje kancelářské a obchodní prostory, posiluje svůj realizační tým. Na novou pozici technického ředitele byl jmenován Ludvík Lusk, dlouholetý vedoucí realizačního týmu na Slovensku, který se zároveň stává členem nejužšího vedení. Hlavním úkolem nově vytvořené pozice bude řízení jednotlivých týmů, hledání synergií a poskytování co nejvyšší stavební a technologické kvality na pobočkách v Praze a v Bratislavě. 

CAPEXUS během uplynulých dvanácti měsíců obsazoval pozice především ve svém realizačním týmu a poradenství v pracovním prostředí. Firma tak vyrostla o 20 nových zaměstnanců. Ludvík Lusk nám pomůže v zefektivnění procesů v celé stavební oblasti i v jednotlivých specializovaných střediscích.
Daniel Matula, Managing partner, CAPEXUS
designové-kanceláře-CAPEXUS-moderní-pracovní-interiér-realizace-HubHub-realizace-myhive

Ing. Ludvík Lusk od dubna 2015 vedl realizační tým firmy CAPEXUS na Slovensku, dříve působil ve společnosti DAMA. Vystudoval Projektový management a inženýring na Českém vysokém učení v Praze.

Těším se na pokračování úzké spolupráce s týmy v obou zemích. Celé odvětví kancelářských budov prochází velkým technologickým třeskem a CAPEXUS byl vždy první v inovačním pelotonu. Věřím, že pozici předního hráče na trhu komerčních interiérů ve střední Evropě utužíme.
Ludvík Lusk, technický ředitel, CAPEXUS

O společnosti

CAPEXUS je předním hráčem na trhu komerčních interiérů ve střední Evropě. Pro klienty využívající kancelářské a obchodní prostory zajišťuje komplexní design & build služby sledující poslední trendy na poli architektury, prostorového uspořádání a interiérového vybavení.

Více než 70 profesionálů, kteří se specializují na architekturu, design, pracovní prostředí, stavební realizaci, technologii budov a dodávku interiérů na klíč, vytvořilo během 8 let na trhu nové pracovní prostředí pro více než 400 firem od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Ročně CAPEXUS realizuje více než 130 000 m2.


Autor: Petr Bořuta

Foto: Projekt Websupport, autor: Boysplaynice

Publikováno: 28. 6. 2020

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.