Jediná ryze česká pojišťovna DIRECT otevřela své nové kanceláře

Lokalita

Brno

Klient

Direct

Plocha

1 800 m²

Realizace

7/2O15

CAPEXUS měl tu čest vybavit na konci července hlavní kanceláře pojišťovny DIRECT kancelářským nábytkem ACTIU a koberci značky VOXFLOR. Pojišťovna DIRECT si vybrala za svoji novou destinaci budovu TITANIA v Brně. Na ploše téměř 1 000 m2 se nachází zázemí pojišťovny včetně call centra.

Nové kanceláře pojišťovny DIRECT jsou vybaveny kancelářským nábytkem ACTIU, podlahu pokrývají koberce VOXFLOR.

Různobarevné kostky

Architektka Inka Hajman se snažila aplikovat firemní barvy (zelená, černá a šedá) do celého interiéru. Společně jsme tedy vypracovali koncept, jenž je nejen příjemný na pohled, ale také praktický a cenově velmi přijatelný. Příjemná kombinace barev se objevuje jak na židlích a mezistolních paravánech, tak i na zdech a kobercích, jež jsou nápaditě poskládány do různobarevných pruhů a kostek. Výsledkem jsou vzdušné, moderní a velmi optimisticky laděné kanceláře.

Koberce VAXFLOR a kolekce Ombre v odstínech zelené barvy. Sedací pytle v odstínech šedé a stolek v bílé barvě.

Kolekce Ombre

Architektka Inka Hajmanová také vybrala koberce VOXFLOR, které jsou nejen kvalitní, ale navíc poskytují pestrou paletu barev. Největší plocha byla pokryta šachovnicově položenými kobercovými dlaždicemi San Siro v kombinaci světle a tmavě šedé. Zajímavým detailem však je občasné vložení koberců kolekce Ombre v odstínech zelené barvy za účelem oživení prostoru a podtrhnutí zelené výmalby na stěnách. Hlavní konferenční místnost byla pokryta kobercem Color Spring, jehož gradientní design dělá v prostoru příjemné a originální pracovní prostředí.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.