CAPEXUS účastníkem charitativního softbalového turnaje RICS

Dne 4. června se tým společnosti CAPEXUS účastnil každoročního charitativního softbalového turnaje organizovaného RICS (Organizace podporující nejvyšší odbornou kvalifikaci a standardy v oblasti rozvoje a správy pozemků, nemovitostí, stavebnictví a infrastruktury). Hlavním sponzorem celé akce pak byla společnost Palmer Capital, rychle rostoucí správce nemovitostních fondů a nemovitostí. 

softbal-charitativní-turnaj-RICS-CAPEXUS-kanceláře-Palmer-Capital-sport

Sport a zábava

Přesto, že naše společnost nepostoupila do semifinále, všichni prožili krásné odpoledne plné sportu, zábavy a slunečného počasí a hlavně se setkali s lidmi z dalších firem působících na pražském nemovitostním trhu. 
 

softbal-charitativní-turnaj-RICS-CAPEXUS-kanceláře-Palmer-Capital-Knight&Frank

Vítězové

Finálový zápas Knight&Frank versus ISF byl napínavý nejen pro aktéry, ale i pro všechny přihlížející, kteří si po namáhavém odpoledni užili ukázku prvotřídního souboje plného emocí, vypjatých situací a těsného měření sil. Konečným vítězem se nakonec stal tým hrající na domovském hřišti, a tak mladí hráči porazili korporátní oddíl Knight&Frank.

Výnos celé akce poputuje na údržbu a modernizaci budov pro Denní stacionář a Chráněné obydlí, a pomůže tak lidem s mentálním či kombinovaným postižením.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.