Nové realizace poboček ČSOB

Lokalita Praha, Jindřichův Hradec
Klient ČSOB
Plocha 650 m2
Realizace 3/2016
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2016 / Nové realizace poboček ČSOB
Po loňské velmi úspěšné realizaci pobočky pro Československou obchodní banku, na niž se nám dostalo velmi pozitivních ohlasů směrem od klienta, se nám s touto bankovní institucí podařilo navázat úzkou spolupráci, v rámci které jsme na začátku tohoto roku zrealizovali další dva fit-outy poboček SME - firemní bankovnictví, konkrétně pobočku v Anglické ulici na Praze 2 a pobočku na Náměstí Míru v Jindřichově Hradci. 
Jelikož se jedná o pobočky pro firemní bankovnictví, které navštěvují velmi důležití klienti ČSOB, celkový design musel být laděn tak, aby působil střídmě a především reprezentativně. Naši architekti tak navrhli fit-out ve světlých tónech, za použití elegantních oblých tvarů a celý prostor doplnili korporátními barvami.

Pomocí akustických křesel Badminton od společnosti ACTIU a barevných lamel byly vytvořeny diskrétní zóny v rámci openspace kanceláří. Nábytek ACTIU byl použit v celém prostoru poboček a také díky němu se podařilo dosáhnout příjemné rovnováhy mezi designem, komfortem a funkčností. Krom křesel byly použity také stoly řady LONGO a PRISMA, kancelářské židle STAY a paravány SPLIT. Na podlahu byl položen koberec společnosti VOXFLOR – konkrétně řady Bordeaux a Daintree a celý design byl doladěn také pomocí lacobelových stěn, smart walls, množství atypických prvků a zeleně. 

Doufáme, že nadčasovost a design těchto poboček bude sloužit jako dobrá vizitka nejen pro nás, ale především pro společnost ČSOB. Jako důkaz dobře provedené práce a atraktivního designu svědčí především fakt, že se nám již nyní otevírá možnost další spolupráce s tímto významným klientem.