Kancelářský prostor pro NNIT

Lokalita

Explora BC, Nové Butovice

Klient

Explora Business Centre

Plocha

900 m²

Realizace

7/2O16

V červenci jsme dokončili v pořadí třetí výstavbu fit-outu pro společnost NNIT, tentokrát v administrativní budově Explora Business Centre v Nových Butovicích. 

Pohled  na prosklenou meeting room, která je zasazena do prostoru a obehnána kobercem s čtvercovými motivem, kde jej oživují červené čtverce.

Rozdělení prostor

Při realizaci jsme vycházeli z požadavků klienta, přičemž klíčovým prvkem při samotném návrhu byl dostatečný počet meeting roomů, které díky proskleným příčkám tvoří dominanty prostoru a opticky ho nezmenšují. Pracovní plochy jsou koncipovány jako open space. Relax zóna či kuchyňský kout pak zajišťují prostory pro setkávání a odpočinek zaměstnanců.

Detailní pohled na kobercové dlaždice Voxflor, které jsou v barevné kombinaci tmavě šedá, světle šedá a červená, přičemž jsou hravě rozmístěny po podlaze.

Koberce s ideou

Dalším výrazným prvkem v prostoru jsou kobercové dlaždice Voxflor z kolekce Hussar. Naši architekti navrhli barevný koncept koberce ve 2 odstínech šedé a červené, který dodává celému prostoru hravost a svěžest, a který zároveň vychází z korporátních barev klienta. Barevné rozložení koberce navíc zdůrazňuje komunikační pruhy a prostory pro relaxaci.

Pohled na kuchyňku zasazenou do rohu vedle zdi s okny

Stálá spolupráce

Věříme, že po nastěhování klienta do nových prostor a zařízení nábytkem, bude tento fit-out poskytovat kvalitní pracovní prostředí.V červenci jsme dokončili v pořadí třetí výstavbu fit-outu pro společnost NNIT, tentokrát v administrativní budově Explora Business Centre v Nových Butovicích, kde jsme realizovali již po několikáté. 

Pohled do vnitřních nevybavených prostor, kde se budou nacházet openspace kanceláře, na pravé straně je vidět prosklený meeting room a po celé ploše jsou položeny kobercové dlaždice.

EXPLORA BUSINESS CENTRE

Explora Business Centre – budova Jupiter – je moderní kancelářský projekt třídy A. Nachází se na Nových Butovicích na Praze 5 přímo u stanice metra linky B a zastávky autobusu. Budova nabízí přes 21 000 m2 moderních prostor, dostatek parkovacích míst a příjemné zázemí nejen pro zaměstnance, ale i pro klienty společností, jež v budově sídlí. V přízemí se nachází kavárna, kantýna, obchod s potravinami, showroom či pobočka banky. V dochozí vzdálenosti je i obchodní centrum Galerie Butovice nabízející služby a produkty bezmála sta obchodů. Budova Jupiter byla certifikována LEED Gold pro ekologicky šetrné budovy. Nejen proto, ale např. i díky své výhodné poloze, zde našla své sídlo řada nadnárodních firem ze seznamu Fortune 500.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.