Elegantní design pro Aquila Capital

Lokalita

Palladium offices, Praha 1

Klient

Aquila Capital Investment

Plocha

100 m²

Realizace

7/2O16

Velkou poctou pro nás byla realizace nových prostor pro německou investiční společnost Aquila Capital, z jejíž strany přišel požadavek na luxusní kanceláře vysoké kvality, které budou zároveň plně funkční a komfortní. 

Pohled do manažerské kanceláře provedené v kombinaci chromovaných částí, světle béžového křesla a tmavě dekorovaného pracovního stolu.

Luxus a kvalita

Abychom co nejlépe splnili tyto požadavky, zvolili jsme nábytek ACTIU řady LONGO, jehož tmavé dekory jsme zkombinovali s černým sklem a kůží. Kancelářské a konferenční židle jsou kontrastně ve světle béžových odstínech s elegantním chromovým podnožím a do béžové jsou taktéž laděny koberce Voxflor řady Hussar.

Vstupní prostory s na míru dělaným černým recepčním pultem s logem společnosti a sytě žlutým křeslem pro návštěvníky.

Elegantní odstíny

Kombinace černého skla, chromu a odstínu dark oak se opakuje také v manažerské kanceláři a ve vstupních prostorech, přičemž do recepčního pultu, který byl vyroben na míru dle návrhu našich architektů, je navíc vyryto logo společnosti. Nábytek je dále doplněn o křesílka a sofa od společnosti SOFTLINE v jasně žluté barvě, která celý prostor oživuje. Zajímavým prvkem v zasedací místnosti je také polep ve tvaru mapy světa, kde jsou zaznačena všechna obchodní místa společnosti. 

Tmavý zasedací stůl s jemně béžovými židlemi je situován hned vedle polepu stěny, který symbolizuje všechna obchodní místa společnosti.

Slovo závěrem

Věříme, že nejen po designové stránce tento fit-out splňuje veškeré kladené požadavky, a že bude příjemným prostředím jak pro zaměstnance, tak návštěvníky společnosti. 

Pohled do interiéru Aquila Capital, který je vyveden v kombinaci tmavých úložných prostor a stolu, světle béžových křesílek a koberce s obrazem orla na zdi.

PALLADIUM OFFICES

PALLADIUM je unikátním komplexem kanceláří na prestižní adrese přímo v samém centru Prahy 1. Tyto kancelářské prostory prvotřídní kvality spolu s nákupním centrem tvoří významnou architektonickou dominantu Náměstí Republiky a nabízí svým nájemcům maximální možnost prezentace a příjemné pracovní prostředí.
Palladium offices disponuje 19 500 m² kancelářských ploch, které jsou dostupné jak hromadnou městskou dopravou, tak autem. Krom množství obchodů, restaurací a kanceláří vybavených v nejvyšším standardu, nabízí budovat také jedinečný výhled na Staré Město. 

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.