ČSOB – objekt Zlatý Anděl

Lokalita

Praha  5 - Zlatý Anděl

Klient

ČSOB

Plocha

300 m²

Realizace

11/2O15

V listopadu roku 2015 jsme dokončili realizaci kancelářských prostor pro našeho klienta Československou obchodní banku. Společnost ČSOB nás oslovila o návrh i následnou realizaci jejich pobočky pro firemní bankéře o velikosti 300 m2 v budově Zlatý Anděl na Praze 5.

Světlé prostory společnosti ČSOB v objektu Zlatý Anděl jsou vybaveny moderním nábytkem od výrobce ACTIU.

Dekor dřeva

Ideou celého návrhu bylo vytvoření světlého příjemného prostředí k práci s prvky korporátních barev v malých detailech. Projekt spočíval v návrhu prostoru recepce, openspace, kanceláří, meetingů i nového sociálního zázemí. Dominantním prvkem prostoru je designový recepční pult oblých tvarů řešený pomocí lamel v dekoru dřeva. Oblé tvary se v prostoru opakují i na koberci, který tak definuje komunikační prostor. Motiv vlny je použit i u barevných lamel v prostoru, které v prostoru openspace vytváří diskrétní zóny.

Rozdělený prostor společnosti ČSOB je vybaven nábytkem od výrobce ACTIU, modrá čalouněná křesla s šedou podstavou a dřevěné stoly s bílou - kovovou konstrukcí.

Výrobce Actiu

Součástí naší dodávky byly nejen stavební úpravy, ale i dodávka kompletního interiérového vybavení. Pro dosažení rovnováhy mezi designem a komfortem jsme zvolili kancelářský nábytek od španělského výrobce ACTIU, kterého zastupujeme v České a Slovenské republice. Dominantou prostoru jsou ikonická akustická křesla Badminton, která jsou ergonomicky tvarována pro maximální komfort pro práci i relax a navíc svým novodobým designem překvapila na loňském veletrhu v Miláně, kde sklidila velký ohlas. Dalším neméně zajímavým produktem, který byl zvolen architekty, bylo sezení LONGO, které je odděleno od pracovní části akustickými panely tak, aby v openspace vzniklo posezení pro neformální jednání.

Také pracovní a konferenční stoly vychází ze stejného podnoží LONGO, které vzniklo teprve minulý rok jako jedna z dalších novinek z dílny ACTIU. Všechny použité prvky tak vytváří nadčasový prostor nejen pro klienty ČSOB, kteří sem zavítají, ale hlavně pro zaměstnance, kteří se zde pohybují každý den.

Otevřený prostor kanceláří v objektu Zlatý Anděl. Bílá stěna s modrými prvky oddělující prostor a šedá sedací souprava od výrobce ACTIU

Dva měsíce

Výsledkem práce architekty Eriky Dolákové a celého realizačního týmu vznikl zdařilý projekt kancelářských prostor, který je odměněn velkou spokojeností významného klienta, jakým je společnost ČSOB, která ocenila nejen kvalitu a design provedení, ale také fakt, že od podpisu smlouvy o dílo včetně architektonického návrhu jsme projekt dokázali předat za necelé dva měsíce.

Další z našich referencí

Nové meno aj kancelárie! PORTOS otvára po 31 rokoch ďalšiu kapitolu

PORTOS

Domov byliniek a designu? To je predajňa LEROS v Centrum Černý Most

LEROS

Rezidencia Gočárova ukazuje moderné študentské bývanie

Rezidencia Gočárova

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.