Siemens si vybral společnost CAPEXUS jako exkluzivního partnera pro úpravu svých interiérů

Lokalita

Praha 4 - Smrčkova ul.

Klient

Siemens

Plocha

400 m²

Realizace

3/2O18

Po náročném několikaměsíčním výběrovém řízení vyhrála společnost CAPEXUS mandát na exkluzivní partnerství pro úpravu stávajících kancelářských prostor v centrále Siemens Česká republika na Západním městě (projekt West City). V září 2014 začala již první pilotní etapa interiérových úprav, které mají především reagovat na požadavky klienta vzhledem k měnícím se dispozicím prostorového uspořádání jednotlivých oddělení. Vedle úprav dispozic prostor budou také ve vzájemné konzultaci probíhat estetické a vizuální úpravy, které budou reagovat na nejnovější trendy ve vývoji pracovního místa, ale také firemní politiky společnosti Siemens.

Estetické a vizuální úpravy budovy kancelářských prostor v centrále Siemens Česká republika na Západním městě.

City West

Stávající objekty City West byly dokončeny na přelomu roku 2009 a 2010 a představují první fázi rozsáhlého projektu, zahrnujícího kromě administrativních a maloobchodních ploch také rezidenční domy a zelené plochy.

Administrativní centrum patřící skupině CPI zahrnuje desetipodlažní objekt ve tvaru diamantu (budova B3), který je plně pronajat společnosti Siemens. Celková plocha kanceláří činí 25 000 m2 a pracuje zde 1 200 zaměstnanců. Projekt City West – Siemens získal v prestižní soutěži Best of Realty 2010 třetí místo v kategorii Nové administrativní centrum. O ocenění projektu rozhodla volba dostupné lokality a kvalitní urbanisticko-architektonické zpracování projektu.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.