Renovace kanceláří Clifford Chance

Lokalita

Jungmannova Plaza, Praha 1

Klient

Clifford Chance

Plocha

1 200 m²

Realizace

11/2O15

K realizaci pro přední mezinárodní advokátní kancelář Clifford Chance jsme byli přizváni díky návrhům našich architektů. Předmětem realizace bylo vytvoření nové klientské zóny, re-design zasedacích místností a celková modernizace kanceláří a kuchyní. Hlavním záměrem bylo vytvořit nový svěží design, maximální komfort a zároveň zajistit funkční řešení. 

Recepce Clifford Chance s dominantním barisolovým podhledem, kde prostor je kombinací dřevěných parket a bílých ploch s kovovými detaily.

Svěží obměna

Recepci dominuje barisolový podhled, který prolíná celou recepcí a prostoru dodává dojem denního světla. V prostoru recepce byl nově vytvořen klientský kout a byla provedena repase stávající dřevěné podlahy.
Zasedací místnosti prošly kompletní obměnou za použití kvalitního koberce Natural code v odstínech modré barvy od výrobce VOXFLOR a nábytku ACTIU, a prostoru tak byl dodán velmi svěží a čistý design.  

Pohled do openspace části kancelářských prostor, kde po stranách jsou kanceláře oddělené skleněnými příčkami v kombinaci čirého a mléčného skla.

Více světla

Všechny prostory se celkově prosvětlily a pomocí polepů s logem se také zvýšil branding kanceláře. V rámci realizace bylo zajištěno soukromí pro uživatele kanceláří a zasedacích místností.
Největší výzvou na celém projektu bylo správné fázování, neboť projekt probíhal za plného provozu společnosti a práce tedy byly soustředěny zejména do víkendů. 

Pohled na lehce klikatou chodbu s detaily ve formě úložných prostor po stranách, atypicky rozmístěného osvětlení na stropě

JUNGMANNOVA PLAZA

Objekt DOCK IN TWO je součástí moderní výstavby v oblasti bývalých libeňských doků.

Unikátní historická budova Jungmann Plaza se nachází na Jungmannově náměstí v samém centru Prahy 1, nedaleko Můstku a Národní třídy. Během let 2012 a 2013 prošla kompletní rekonstrukcí a následně zde vzniklo sídlo mnoha významných společností. Díky velmi prestižní adrese, s vynikající dopravní dostupností, je luxusní komplex Jungmann Plaza vyhledávanou a populární lokací, která navíc poskytuje celou řadu dodatečných služeb.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.