Rekonstrukce mezinárodní banky

Lokalita

Praha 5, Anděl

Klient

Mezinárodní banka

Plocha

5 podlaží m²

Realizace

6/2016 - 1/2017

Jedním z našich největších projektů je rekonstrukce 5-ti podlaží budovy v centru Prahy 5, na Andělu. Cílem realizace je vytvořit optimální pracovní prostředí pro zaměstnance mezinárodní banky se zajištěním maximálního komfortu a splnění požadované funkčnosti ploch.

fit-out-kancelář-meeting-banka-CAPEXUS-kanceláře-designové-kanceláře-CAPEXUS-HelloBank-HelloBank kanceláře

Linie designu

Naším úkolem bylo vytvořit komplexní design pro celý objekt, který se bude prolínat do všech podlaží.              Každé z pater je odlišeno pomocí linie symbolizující města – headquaters společnosti. Tato města jsou symbolizována designem reflektujícím jejich charakteristické budovy.

pracovní-kuchyň-rekonstrukce-interiér-CAPEXUS-kanceláře-designové-kanceláře-CAPEXUS-HelloBank-HelloBank kanceláře

Členění prostoru

V první fázi rekonstrukce probíhaly stavební úpravy jednotlivých pater. Naši architekti ve spolupráci s klientem navrhli členění prostoru na jednotlivé plochy open space, meeting pointů, relax koutků a kuchyněk. Interiéry jsou navrženy ve světlých tónech. Prostoru dominuje bílá barva s doplněním korporátních barev v menších detailech.  

Velmi zajímavým prvkem jsou koberce v odstínech šedé poskládané do obrazců ve tvaru opakujících se šipek. Dodavatelem koberců řady SunSiro a Hussar je společnost Voxflor. Nábytek relaxačních koutků a kuchyněk (židle WING) dodala španělská společnost ACTIU.

akustické-panely-kancelář-fit-out-CAPEXUS-kanceláře-designové-kanceláře-CAPEXUS-HelloBank-HelloBank kanceláře

Akustické panely

Druhou, velmi podstatnou fází tvorby nového interiéru pro klienta jsou architektonicko-akustické prvky navržené a vyráběné na míru. Architektka společnosti CAPEXUS navrhovala nábytek a dekorace nejen z hlediska designového provedení, ale také z hlediska funkčnosti (četnost užívání, akustické parametry, dělení jednotlivých zón). Dominantními prvky prostoru jsou akustické panely partnerské společnosti SilentLab.

Největší výzvou tohoto projektu je především krátká doba realizace jednoho podlaží a to v horizontu pěti týdnů.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.