Recepce Diamond Point

Lokalita

Diamond Point

Klient

Allianz

Plocha

1 000 m²

Realizace

11/2O14

Na podzim tohoto roku CAPEXUS zvítězil v tendru na rekonstrukci dvou recepcí budovy Diamond Point realizovaného dle návrhu významného českého architekta a designéra Bořka Šípka. Klientem a hlavním nájemníkem je Allianz pojišťovna, a.s., člen největšího finančního holdingu Allianz Group.

Architekt Bořek Šípek navrhnul bílou designovou recepci pro firmu Allianz Group, prostor je osvětlen moderními lampami.

Skleněná svítidla

V návrhu je uplatněna symbióza antické estetiky a barevných kombinací, která je typická pro design Studia Šípek. Dominantou prostoru je sklo, které je zde nejen funkčním, ale i dekorativním prvkem. V interiéru jsou použita skleněná svítidla, konferenční stolky a doplňky (např. okrasné skleněné sloupky zakomponované ve hmotě recepčního pultu). Pozornost jistě upoutá velké akvárium s barevnými rybkami. Tématem návrhu je „zahrada živlů“.

Tendr na rekonstrukci recepcí Diamond Point zvítězila firma CAPEXUS, designér Bořek Šípek navrhnul vysoce moderní a praktické prostory.

Moderní prostory

Rekonstrukce obou recepcí bude probíhat za plného provozu celé budovy, což klade vysoké nároky na preciznost stavebních prací a řízení celého projektu. Technickým dozorem investora byla pověřena společnost norman rourke pryme s.r.o.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.