Realizace fit-outů v budově Explora Business Centre

Lokalita

Praha 5 

Klient

Avestus Real Estate

Plocha

1 000 m²

Realizace

12/2O15

Na podzim roku 2015 jsme začali s realizací 4 projektů kancelářských prostor na budově Explora Jupiter. Stavební práce probíhaly současně pro společnost Avestus Real Estate, DHL, Hondu a společnost TDK.  Na základě expanzí, stěhování či přestěhování firem na budově Explora Jupiter jsme byli osloveni naším dlouhodobým klientem, významným developerem ve střední Evropě, společností Avestus Real Estate. 

Nákres navrhovaného řešení celého fit-outu s rozmístěním nábytku, typem podlah a dalších interiérových doplňků.

Návrh je základ

Dle přání klienta a jednotlivých pronajímatelů byly vytvořeny návrhy, podle kterých se začalo s realizací. Do kancelářských prostor byly navrženy kobercové čtverce VOXFLOR. Díky variabilitě těchto čtverců vytvořili naši architekti uspořádání čtverců do mozaiky, diagonál či jednobarevné plochy podle přání klienta. Interiéry jsou laděny do světlých tónů, nejen koberce, ale i výmalba. Pečlivě a účelně byly navrženy i plochy kuchyní a odpočinkové zóny. Celkový koncept působí minimalisticky, ale zároveň vytváří příjemné a přehledné pracovní prostředí. 

Pohled zvenku na celou budovu Explora Jupiter k večeru, kdy díky osvětlení v jednotlivých patrech vyniká její provedení.

I čas je důležitý

Projektovému týmu pod vedením Ing. Tomáše Dvorského se povedlo během poměrně krátké doby 2 měsíců zkoordinovat, zrealizovat a včas, ba dokonce v časovém předstihu, předat 4 fit-outy. O úspěchu našeho týmu svědčí spokojenost pronajímatelů nových prostor a klienta, se kterým spolupracujeme již po několikáté. 

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.