Odpočinkové zóny v OC Varyáda

Lokalita

Karlovy Vary

Klient

Varyáda Karlovy Vary

Plocha

Realizace

1/2017

CAPEXUS velice úspěšně realizoval relaxační a odpočinkové zóny v obchodním centru Varyáda v Karlových Varech. Tato realizace je netypická díky speciálním požadavkům na nábytek, který musí obstát při nadstandardní zátěži návštěvníků nákupní galerie.

Odpočinkové zóny

Projekt zahrnoval dvě relaxační zóny a čtyři další prostory pro odpočinek. CAPEXUS dodal architektonický návrh a nábytek včetně truhlářských prací. Naše architektka Ing. arch. Erika Doláková volila použité materiály a tvary tak, aby co nejméně trpěly v takto náročném prostředí. V obchodních centrech se denně vystřídá velmi mnoho osob a je zapotřebí, aby nábytek vydržel nadměrné užívání

Všechny relaxační zóny a odpočinková místa byly zrealizovány během několika hodin za plného provozu obchodního centra. Klient byl velice spokojen s rychlou, bezproblémovou a především profesionální realizací.

Spolupráce s firmou CAPEXUS probíhala naprosto bezproblémově a pohodově, a to od počátečního plánování až po finální realizaci. To, co oceňuji především, je profesionální přístup k zadané práci, elán a odborná erudice. Celý koncept je promyšlen do detailů a nenechá nikoho na pochybách, že tuto práci odvedl někdo, kdo své práci maximálně rozumí.
Petr Kuneš, CBRE s.r.o.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.