Nové prostory pro společnost Pharm-Olam

Lokalita

Polygon House, Praha 4

Klient

Pharm-Olam

Plocha

500 m²

Realizace

2/2O16

Další realizací našeho týmu byl fit-out pro společnost Pharm-Olam, která se začátkem února 2016 nastěhovala do kancelářské budovy Polygon House na pražském Pankráci.

Kuchyňka je od chodby oddělena pouze náznakem zdi, aby byla pohodlně přístupná.

Sterilní vzhled? Ne.

Během realizace fit-outu, která probíhala 2 měsíce, byl otevřený prostor o 500 m2 rozdělen na jednotlivé kanceláře s 1-2 pracovními místy, zasedací místnost a 2 kuchyňky. Klient se chtěl především vyhnout sterilnímu vzhledu kanceláří, proto jsme zvolili kombinace tmavě a světle hnědé podlahové krytiny a dveří v dřevodekoru s proskleným pruhem, díky kterým je umožněn přístup denního světla i do společné chodby. 

Pohled do zatím nevybavené místnosti, které dominuje šikmý ocelový sloup.

Industriální poklad

Interiér ozvláštňují industriální prvky budovy, jako například nosné ocelové sloupy, které jsou často šikmé a které byly zakomponovány do dispozice a propsány v jednotlivých kancelářích a na toaletách. Velký důraz byl kladen také na zabezpečení prostor a serverovny.

Pohled do chodby, kde se střídají klasické dveře s úložnými prostory ve zdi a na konci chodby je dělení formou malé prosklené stěny s dveřmi.

Polygon House

Polygon House je moderní kancelářskou budovou, která nabízí 10 500 m2 pronajímatelných ploch a 125 parkovacích míst. Nachází se v samém srdci Pankráce, atraktivní a dynamické lokalitě se skvělou dostupností jak metrem, tak z nedaleké dálnice D1. Budova zaujme především svým netypickým tvarem inspirovaným lodí a prosklenou fasádou. Díky nedalekému nákupnímu centru Arkády Pankrác navíc mají nájemníci v docházkové vzdálenosti množství obchodů, restaurací či poboček bank. 

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.