Kancelářský nábytek Actiu přistál v docích

Lokalita

Pračkova ul.DOCK 01 na Praze 8

Klient

Crestyl

Plocha

1 000 m²

Realizace

1/2O15

Na začátku ledna CAPEXUS zrealizoval první významnou zakázku kancelářského nábytku Actiu pro jednu z dceřiných společností developera Crestyl v budově DOCK 01 na Praze 8. Hlavním požadavkem klienta, který je jedním z nejvýznamnějších developerů v ČR, byl požadavek na elegantní a čistý styl.

Kancelářský nábytek v Crestyl. Bílá židle STAY s černým čalouněním a dřevěný pracovní stůl PRISMA s kovovou konstrukcí.

Řada kancelářského nábytku ARKITEK

Do zasedacích místností a kanceláře manažera jsme doporučili nejvyšší designovou řadu ARKITEK.

Pracovní stůl PRISMA má dřevěnou desku a kovové podnoží do tvaru A.

Designové stoly

Tyto stoly nabízí netradičně řešené kovové podnoží do tvaru A se smyslem pro detail. V kombinaci s melaminovou deskou v barvě kaštanu, která svým dekorem i strukturou věrně napodobuje dřevo, jsme dosáhli luxusního dojmu. Do openspacu byla použita novinka Actiu, pracovní stoly PRISMA, jež vynikají hladným a čistým stylem s minimem viditelných spár.

Kovová židle URBAN PLUS na kolečkách s černým čalouněním a tvarovanou opěrkou umožňuje pohodlné sezení.

Elegantní židle

Stoly byly doplněny elegantními pracovními židlemi STAY a konferenčními židlemi URBAN PLUS, pro manažera pak byla vybrána ikona pracovních židlí Actiu – TNK500.

Uspokojení požadavků

CAPEXUS dokázal, že nábytek Actiu umí uspokojit i ty nejvyšší požadavky a přitom příjemně překvapit svou cenovou úrovní.

Kulatý pracovní stůl PRISMA s dřevěnou deskou a kovovým podnožím umožňuje snadné rozložení bílých židlí STAY s černým čalouněním.

CAPEXUS nově zastupuje společnost Actiu na trhu v České republice a na Slovensku. V současné době probíhá příprava showroomu, jehož otevření se plánuje na přelom měsíce února a března 2015. 

Společnost Actiu (www.actiu.com) je úspěšná rodinná firma působící v 70 zemích světa na 5 kontinentech. Její historie sahá do roku 1968, kdy její zakladatel Vincente Berbegal založil malou dílnu vyrábějící zakázkový nábytek. V současné době společnost vyrábí širokou škálu kancelářského nábytku středního a vyššího segmentu.  Pro více informací nebo konzultace kontaktujte katerina.matulova@capexus.cz.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.