Netradiční relaxační prostor pro ING

Lokalita

Bratislava Business Center V

Klient

ING 

Plocha

 m²

Realizace

4/2O17

Pro slovenskou pobočku mezinárodní banky ING jsme navrhli další kancelářské prostory, tentokrát v objektu Bratislava Business Center V, a s nezvykle provedeným relaxačním prostorem.

Relax zóna je vybavena žebřinami a šipkami, k posezení jsou zde zelené a oranžové taburety.

Žebřiny a šipky

V relaxačním prostoru si můžou pracovníci ING oddechnout při šipkách, protáhnout se na žebřině nebo si zaházet na basketbalový minikoš.

Vyvýšené pódium v relax zóně, vhodné např. pro neformální setkání, je vyrobeno z překližky a doplněno o barevné čalouněné podsedáky.

Neformální prostředí

V druhé části relaxačního prostoru je vyvýšené pódium, kde můžou týmy pořádat své porady v neformálním prostředí.

V takovýchto neformálních prostorách se také snáze potkají členové z různých týmů, kteří by normálně do styku nepřišli, a mnohdy takto vznikají i nové nápady.

V podobném relaxačním prostoru se dá i pracovat – obecně by zaměstnanci měli mít možnost pracovat na různých místech a v různých pozicích. Relaxační centrum s dostatkem míst k sezení a dostatkem zásuvek, jako je tomu u ING, je pak dokonale multifunkční.


Bratislava Business Center V

Bratislava Business Center V nabízí více než 30 000 m2 kancelářské plochy ve třech vzájemně propojených blocích. V souladu s požadavky klientů je možné prostory efektivně členit na uzavřené či velkoplošné kanceláře. V přízemí budovy jsou na ploše 2.500 m2 poskytovány služby pošty, banky, notáře, stravování pro zaměstnance, restaurací, bister a různých obchodů. V dvou podzemních podlažích jsou lokalizované skladové prostory a 620 parkovacích míst, dalších 80 míst je před budovou.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Ďalšie z našich referencií

Farmaceutická spoločnosť

Farmaceutická spoločnosť

Infor

Infor

Seznam.cz

Seznam.cz

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.