Fit-out pro 4 LIFE DIRECT

Lokalita

Oasis Florenc, Praha 8

Klient

4 Life Direct

Plocha

350 m²

Realizace

1/2O17

Tato zakázka je důkazem toho, že za velmi příznivou cenu lze realizovat fit-out kvalitně, funkčně a v poměrně krátkém čase. CAPEXUS vytvořil spaceplan a následně celou zakázku zrealizoval. 

Zasedací místnost je od open spacu oddělena skleněnou příčkou a je vybavena židlemi s fialovými sedáky.

Ve fialových...

Součástí úspěšné realizace je recepce, dvě open space kanceláře, call centrum, relaxační prostory a team room pro zaměstnance, zasedací místnost, training room a kuchyňka. 

Prostor open spacu je laděn do světlých barev. Stoly se světlou dřevěnou deskou jsou odděleny béžovými akustickými panely. V celém prostoru jsou světle šedé koberce s tmavě šedými čtverci.

...a šedých odstínech

Kancelářský komplex je laděn do odstínů šedé a doplněn detaily v korporátní barvě společnosti.

Šedé spodní skříňky kuchyňské linky jsou vystřídány fialovými vrchními skříňkami. Kuchyň doplňují bílé, zelené a fialové barové židle.

Rychlá  realizace

V kuchyňských prostorech je korporátní barva ve větším zastoupení v podobě kuchyňské linky. Celá realizace proběhla během 4,5 týdne. Klient je s realizací velmi spokojen díky rychlému a bezproblémovému průběhu.

Oasis Florenc

Oasis Florenc je nová prestižní budova nacházející se v pražském komerčním centru, se všemi vlastnostmi moderního administrativního objektu a s příjemným a podnětným pracovním prostředím. Budova je díky svému designu jednou z nejvýraznějších kancelářských budov v Praze. Objekt také poskytuje množství zeleně a parkových úprav, kde mohou nájemci/návštěvníci trávit přestávky a odpočinout si.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.