2. fáze recepcí na budově Diamond Point dokončena

Lokalita

Diamond Point

Klient

Allianz

Plocha

250 m²

Realizace

3/2O15

Je naším potěšením oznámit, že i druhá fáze revitalizace recepcí na budově Diamond Point na Praze 8 byla úspěšně dokončena.

Světlá recepce Diamond Point v moderních barvách. Na stropě jsou zavěšeny moderní skleněné lampy a u vstupu stojí čtyři bílá křesílka.

Navrhli jsme celý koncept recepcí

Přes mnoho změn v původním designu se podařilo zachovat koncept i estetické vyznění celého projektu.

Koncem března proběhlo slavnostní večerní otevření za účasti architekta návrhu Bořka Šípka a mnoha dalších významných hostů. Kulturním doprovodem byl koncert zpěvačky Ivy Frühlingové.

Bílá recepce Diamond Point s modrými prvky a led podsvícením v pozadí s velkým vchodem a skleněným osvětlením.

Za plného provozu

Obě recepce budovy s hlavním nájemníkem Allianz jsou nyní na prvotřídní úrovni co se designu i materiálového řešení týče. Veškeré práce probíhaly bez přerušení náročného provozu budovy. Postupná revitalizace budovy tím nicméně nekončí, plánují se další vylepšení zahrnující přístupovou lávku pro pěší či kantynový provoz.

Převážně skleněná vstupní hala Allianz a recepce Diamond Point, kterou navrhl Bořek Šípek, se vyznačuje bílým a modrým podvícením.

Skvělá spolupráce

Na celém komplikovaném projektu v průběhu realizace pracoval tým lidí zahrnující zástupce investora, finanční koordinátorku (Allianz), technický dozor (Norman Rourke), projektového manažera a obchodní zástupkyni generálního dodavatele (CAPEXUS), architekta (Studio Šípek) a dalších. Spolupráce i přes náročnost probíhala velmi vstřícně a jsme rádi, že jsme se projektu mohli zúčastnit a vysloužit si skvělé reference.

Rádi bychom vyzdvihli výbornou spolupráci se společností CAPEXUS, jejíž zodpovědný přístup, smysl pro detail, kvalitu práce a dodržení stanovených termínů pomohl zdárně zrealizovat náročný projekt plně v souladu s návrhem architekta Bořka Šípka.
Kristýna Gellérová, Allianz

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.