Ohlédnutí za dobrými skutky roku 2018

V CAPEXU od začátku věříme, že dávat zpět do společnosti zpět něco z našich úspěchů je správná věc. Rok 2018 přinesl spoustu krásných projektů, což nám kromě radosti z úspěchu umožnuje i pomoci těm, kteří to potřebují. Podpořili jsme několik rozličných kulturních, sportovních i společensky prospěšných aktivit. Mezi ty poslední zmíněné patří například podpora neziskové organizace Parent project, která má za úkol podpořit rodiče, jejichž děti se narodily se svalovou dystrofií Duchenne/Becker.

Nadčasový kancelářský interiér s komfortními křesly představený na veletrhu Orgatecu v Kolíně nad Rýnem.

Tábory a hudba

Již dlouhodobě podporujeme Spolek přátel Bezdružic
při pořádání jejich letních táborů pro děti a mládež.
Z kulturní oblasti jsme pronikli, jak do světa hudby, kde jsme se stali partnerem komorního koncertu, který se konal
k příležitosti 70. narozenin významného českého klavíristy, pana prof. Ivana Klánského, tak na prkna co znamenají svět při zprostředkování představení Divadla Sklep
v Pardubicích
.

Příspěvkem Nadačnímu fondu Českého rozhlasu podporujeme například mladé talentované umělce z rodin ohrožených sociálním vyloučením či jinak handicapovaných.

Multifunkční designová souprava se soft seating nábytkem je vhodně doplněn o úložné prostory a představena na veletrhu Orgatecu v Kolíně nad Rýnem.

Sportu zdar

K rozvoji sportovního odvětví jsme letos přispěli prostřednictvím sponzoringu týmu neohrožených hráčů
a hráček amerického fotbalu zvaných Prague Black Panthers, mladých softbalových hráčů SK Joudrs či Sboru dobrovolných hasičů Ratiboř.

Těšíme se na spoustu dobrých skutků i v roce 2019.

Publikované: 14. 1. 2019

Zaujal vás tento článok? Zdieľajte ho.