Další úspěch Actiu: španělská národní cena za design

Actiu, naše partnerská společnost a výrobce nábytku známý svým udržitelným přístupem, získala do své početné sbírky další významné ocenění: španělskou národní cenu za design.

Jedna z odpočinkových místností pro zaměstnance firmy Actiu. Prostorná místnost s jednoduchým designem laděným do pastelových barev. Zaměstnanci společnosti Actiu místnost používají pro odpočinek a setkávání s kolegy.

Hodnocení poroty

Porota ocenila u Actiu důraz nejen na design, ale také na výzkum, vývoj a inovace, který společnost razí více než 30 let ve speciálním oddělení Research + Development + Innovation.

„Ocenění je důkazem, jak důležitý pro Actiu design je a jak jej vnášíme do všech částí společnosti, od samotného návrhu produktů a projektů, přes logotyp až po pracovní prostředí.“
Soledad Berbegal, Director of Brand Strategy španělské firmy.
Prostorná místnost firmy Actiu s přirozeným světlem a jednoduchým designem laděným do pastelových barev. Zaměstnanci místnost využívají pro setkávání s kolegy nebo pro obědové pauzy.

Design pro každého trochu jinak

Důraz na design, stejně jako řešení na míru pro každého klienta, jsou jedněmi z klíčových faktorů, které vedly k expanzi po celém světě a umožnily společnosti pracovat v různých sektorech – nejen ve vybavení kanceláří, ale také školách, dopravě, zdravotnictví, cestovním ruch – po boku předních architektů jako Zahy Hadid, Rudyho Ricciottiho nebo studia Allende Arquitectos. Ocenění je dalším úspěchem, který dokazuje mezinárodní uznání přelomového přístupu, který Actiu razí.

“Ocenění za design je poctou pro celý tým a zároveň obrovskou výzvou pokračovat v nastoleném směru i do budoucna. Vážím si každého člena naší »velké rodiny«, jejich nadšení a úsilí pracovat dennodenně na designu a inovacích v pracovním prostředí a veřejném prostoru. Novinka v podobě ocenění nám dělá radost.“
Vicent Berbegal, generální ředitel a zakladatel Actiu

Zaujal vás tento článok? Zdieľajte ho.