Zázemí společnosti DATART INTERNATIONAL

Lokalita

CORSO Karlín II A

Klient

DATART INTERANTIONAL

Plocha

2 500 m²

Realizace

10/2O16

Jednou z čerstvých realizací podzimu tohoto roku je fit out pro společnost DATART INTERNATIONAL, a.s.. Cílem projektu byla rekonstrukce téměř dvou pater v budově Corso IIa v Karlíně.

Atypicky zařízené posezení u kuchyňky skládající se z různých typů pohovek a taburetů, to vše na kobercích s tmavě barevnými pruhy.

Vybavené vybavení

Významnou část kancelářských prostor zaujímají plochy open space, které doplňují samostatné kanceláře či meeting roomy, vzniklé díky vybudovaným skleněným příčkám. Pro vyřízení důležitých hovorů či věcí vyžadujících velkou pozornost slouží takzvané telefonní budky (phone boots) vybavené výrazným barevným nábytkem. Místem pro setkávání a relaxaci v době oběda jsou designové kuchyně zařízené variabilními typy pohovek a taburetů, navržené architektkou společnosti Datart, paní Nikolou Bádalovou.

Vstupní hala s dominantní elegantně vyvedenou recepcí v kombinaci bílé a korporátní žluté, za kterou se vyjímá zeď porostlá zelení.

Reprezentativní recepce

Interiéru dominuje prostor recepce laděný do korporátních barev klienta. Za recepčním pultem se nachází zelená stěna navržená v souladu s posledními trendy. Reprezentativnost prostoru podtrhují nejen konferenční stolky bílé lesklé barvy, ale také skleněné příčky lemující celé levé křídlo od recepce.

Dělení místností pomocí skleněných příček, zároveň je vidět vinyl šedé barvy na podlaze.

V odstínech bílé

Interiéry jsou laděny do světlých odstínů. Stěny jsou vymalované bíle. Podlahovou krytinou většiny prostor byly zvoleny koberce značky Modullys s barevnými pruhy skládanými tzv. do šachovnice. Ve 3. patře tvoří část podlahové krytiny i vinyl šedé barvy. Skleněné příčky značky Verti jsou v provedení Elox. Nábytek je dodávkou klienta.
Tento projekt se nám podařilo zrealizovat v rekordním čase 7 týdnů k plné spokojenosti klienta. 

Pohled z ulice na červeno-bílou budovu CORSO Karlín II s velkými prosklenými panely.

CORSO Karlín II A

CORSO II je kancelářský komplex, který vytvořila světoznámá projekční kancelář Ricardo Bofill Taller de Arquitectura, která se osvědčila například již při výstavbě Corsa Karlín. Budova byla uvedena do provozu v listopadu 2008. Tento moderní projekt s výbornou dostupností do centra se nachází v městské části prahy Karlín. Po dokončení bude tento kancelářský komplex zahrnovat tři budovy CORSO IIa, IIb, IIc. Celkem bude poskytovat nájemníkům plochu 45 000 m2. Jednou z výhod této polohy je bezprostřední blízkost stanice metra Křižíkova. Pro své auto najdete dostatek parkovacích míst v podzemních garážích.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.