Fitout pro Wall Street English v kancelářské budově Myslbek v Praze 1

Lokalita

Praha 1 - Myslbek

Klient

Wall Street English

Plocha

450 m²

Realizace

9/2O14

S velkým potěšením oznamujeme, že jsme právě dokončili další realizaci, kterou je fitout pro společnost Wall Street English v budově Myslbek v Praze.

Kanceláře Wall Street English je v modrobílé barvě, na stěně i na sloupu modročervené logo firmy.

Modernizace interiéru

Wall Street English si jako své nové sídlo vybrala budovu Myslbeku ve správě investiční společnosti AEW Europe, která právě prochází celkovou modernizací všech interiérů a nabízí jedny z nejvíce reprezentativních prostor v Praze. 
 

Realizace fitoutu jazykové školy, velká světla na chodbě dodávají prostoru jas.

Příjemné prostředí

Cílem projektu bylo vytvořit prostor, který zajistí funkční a příjemné prostředí pro potřeby jazykové školy. Architekti CAPEXU finalizovali dispoziční rozvržení prostoru a stojí také za návrhy použitých materiálů a barevného řešení, které doplňuje specifické barevné prvky dle korporátní identity WSE.
 

S firmou CAPEXUS jsme realizovali naše nové kanceláře v Myslbeku. S kooperací a celou organizací jsem byla velice spokojená, vše probíhalo dle předem stanovených pracích, které byly provedeny vždy v řádném termínu. Tato spolupráce vedla i k mému dalšímu rozhodnutí s firmou CAPEXUS spolupracovat na našem dalším projektu. Celému týmu děkuji. Ivana Watson, Wall Street English

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.