100 pracovních míst pro Infor

Lokalita

City Empiria, Praha 4

Klient

Infor

Plocha

1 100 m²

Ralizace

3/2017

Pro softwarovou společnost Infor jsme zrealizovali rozsáhlou zakázku s dodávkou nábytku a vytvořil jsme tak 100 pracovních míst pro zaměstnance společnosti.

Požadavkem klienta bylo zařídit prostor tak, aby byl příjemný na pohled, když člověk odvrátí oči od monitoru, do kterého se dívá po celý den. Dále aby barvy interiéru byly laděny do neutrálních tónů a celý prostor navíc působil zeleně a byl doplněn i o živé rostliny.

Open space je laděn do příjemných světlých tónů. Pracovní stoly s dřevěnou deskou jsou odděleny zelenými akustickými panely.

Světlý openspace

Nábytkové sestavy jsou sestaveny do tvaru písmene U. Celý prostor je řešen jako openspace, který je rozčleněn dominantním prvkem – solitérními květníky a volně stojícími paravany. 

Pracovní místa jsou vybavena stoly Actiu s deskou v dekoru břízy, odděleny jsou žluto zelenými akustickými panely.

Pracovní místa

Kanceláře doplňuje recepce a relaxační koutky. Kancelářské stoly jsou z dílny ACTIU, španělského výrobce kancelářského nábytku – jedná se o bezrámovou řadu COOL C300 v dekoru bříza.

Pracovní místa jsou oddělena akustickými panely v žluto zelené barvě. Na konci místnosti je instalovaná Micro office pro práci a telefonování v klidném prostředí.

Akustika

Jednotlivá pracoviště jsou oddělena akustickými paravány ACTIU, které významně odhlučňují celý prostor. V prostoru recepce je vytvořeno relax sezení z řady sedacího nábytku LONGO.

Kromě pracovních míst oddělených posuvnými zelenožlutými paravány je v místnosti také koutek pro relax, vybavený sedacími vaky ve žluté a šedé barvě.

Odpočinek

Ke zpříjemnění odpočinku pak slouží stolní fotbálek a sedací vaky – obojí od českého výrobce.  

1. Po prvotním zadání a seznámení s představou klienta bylo vytvoření krásného interior space planu s návrhem. Získali jsme skutečně pěkný a profi!
2. S ohledem na skutečné potřeby klienta a optimální využití prostoru - rychlá příprava finální varianty vybavení a příprava cenové nabídky.
3. Po odsouhlasení nabídky klientem, rychlé objednání a stanovení termínu dodání standardního zboží do 4 týdnů.
4. Bezproblémové dodání zboží v dohodnutém termínu včetně jeho montáže a instalace s úklidem.
Společnost CAPEXUS je schopná klientovi velmi rychle a na profesionální úrovni nabídnout komplexní službu při zařizování interiérů kvalitním vybavením v pěkném designu za přiměřenou cenu. Doporučuji všem!
Václav Škoula, Manager Facilities Office
V relax zóně jsou umístěny sedací pytle ve žluté a šedé barvě a dále je zde neformální posezení v podobě barových dřevěných stolů doplněných žlutými a zelenými barovými židlemi.

Místo pro setkávání

Interiér openspace doplňuje barový pult s židlemi, jehož dodavatelem je firma Gaber.

CITY EMPIRIA

CITY EMPIRIA je v současné době třetí nejvyšší budovou v České republice. Je situována v dynamicky se rozvíjejícím administrativním a obchodním centru Praha 4 na Pankráci, v ulici Na Strži. Díky své výšce 104 metrů poskytuje panoramatické výhledy na centrum Prahy.  Tato administrativní budova nabízí 27 nadzemních podlaží o rozloze 22 500 m², obchodní prostory, moderní konferenční centrum a vlastní stravovací zařízení.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.