Čistý design pro společnost Ursapharm

Lokalita

Garden Eleven, Praha

Klient

Ursapharm

Plocha

300 m²

Realizace

4/2O16

Společnost CAPEXUS byla oslovena o návrh a vybavení nábytkem kancelářského sídla společnosti Ursapharm, která patří k hlavním výrobcům umělých slz v evropských zemích a řadí se tak mezi přední společnosti v oblasti oftalmologie.

Manažerské kanceláře jsou vybaveny úložnými prostory, pracovním a konferenčním stolem, pohovkou a kancelářskou židlí vysoké kvality.

Pro manažery...

Do manažerských kanceláří jsme zvolili reprezentativní nábytek od společnosti ACTIU oblíbené řady LONGO, která kromě stolů zahrnuje také úložné prostory a modulární soft seating a tak jsme mohli celou kancelář vybavit v jednotném, vzdušném a elegantním designu, který jsme navíc doplnili špičkovou ergonomickou židlí TNK Flex – letošní novinkou od stejného výrobce.

Pohled na kancelář běžných zaměstnanců, které dominuje bílý stůl a vedle něj dřevěná skříň světlého odstínu a modrý koberec.

...ale nejen pro ně

Do zbylých kanceláří byly dodány stoly střední třídy Vital Plus, které jsou skvělou volbou především pro benchová pracoviště. Tento nábytek v příjemném dřevo dekoru Lime Oak spolu s kancelářskými židlemi Stay v bílo-šedém provedení vytvořil prosvětlený a čistý design, který byl od začátku požadován a který i přes vstřícnou cenu působí velmi příjemným a luxusním dojmem.
Nábytek ACTIU tak opět potvrdil, že i v rámci příznivé ceny dokáže vytvořit krásný design k plné spokojenosti klienta, vše navíc s veškerými ekologickými certifikáty.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.