Moderní kanceláře ARBES Technologies výhodou při náboru IT odborníků

Lokalita

Palác Anděl

Klient

ARBES Technologies

Plocha

650 m²

Realizace

3/2O18

Přední český tvůrce unikátních informačních systémů pro bankovnictví, leasing, kapitálový trh a spotřební financování vsadil na moderní pracovní prostředí. Při budování nových kanceláří ve zrekonstruovaných prostorách Paláce Anděl na Smíchově kladl proto důraz na potřeby zaměstnanců moderní IT společnosti všech věkových kategorií. Funkční moderní barevně sladěný interiér využívá společnost jako konkurenční výhodu při hledání kandidátů na pozice IT specialistů, kterých je na trhu v současné době nedostatek.

Nové moderní ocelové vstupní dveře společnosti Arbes Technologies s prosklenými kruhovými prvky.

Požadavky zaměstnanců

Společnost aktuálně zaměstnává 90 specialistů. Zakládá si na generační vyváženosti firmy a efektivně využívá rozdílů generací a to především ve vnímání hodnot a v postojích při plnění pracovních úkolů. Zároveň umí podpořit sdílení know-how mezi staršími a mladšími zaměstnanci. Při návrhu interiéru vedení společnosti zohlednilo nejen technické možnosti prostor, ale také požadavky svých zaměstnanců.

Barevně sladěný moderní openspace sladěný do šedo-bílé kombinace s dřevěnými prvky.

Nadstandardní openspace

V rámci Paláce Křižík se firma rozšířila z původního 1 podlaží do 2 poschodí. Velkorysý prostor navržený ve vyšším standardu zahrnuje openspace kanceláře, prostornou kuchyni s relaxem. Rekonstrukcí prošly i nadstandardní toalety, kde dominuje dřevěný obklad na stěně u umyvadel.

Prostorná dřevěná kuchyňka s tmavou výmalbou.

Nové kanceláře za 1,5 měsíce

Na realizaci byl alokován poměrně rekordní čas v délce 1,5 měsíce. V daném rozmezí bylo zapotřebí zvládnout veškeré stavební činnosti, včetně montáže nábytku a příslušenství. Velkou výzvou bylo v novém podlaží vytvoření originální stěrky na stěnách, která se podobá stěrce v podlaží ve stávajícím prostoru společnosti.

Času bylo extrémně málo, obávali jsme se, že se do námi vysněného data nastěhovat nestihneme. CAPEXUS ale vše zkoordinoval na čas a po měsíci a půl od zadání jsme se v novém patře už zabydlovali.
Ing. Petr Turek, IT Manager, ARBES Technologies
Moderní openspace v šedivých chladných tónech s bílými stoly a dřevěnými kontejnery.
Výhled z prázdné místnosti moderních prostorách budovy Palác Anděl

Palác Anděl

Palác Anděl je moderní administrativní budova v centru nejžádanější smíchovské lokality Anděl. Budova nabízí komfortní pracovní prostředí a strategickou polohu s ideálním dopravním napojením. Objekt o rozloze 14 630 m2 má 6 nadzemních a 2 podzemní podlaží s dostatečným množstvím parkovacích stání a skladových prostor.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.